Aji Amarillo mash 200ml

Kód: DS27414337
€9,40 / ks
Nedostupné

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo sa vám vybaví, keď si predstavíte Južnú Ameriku? Slnko, tanec, žiarivé farby, sladké ovocie a výborná kuchyňa? A presne také sú aj papričky Aji Amarilla pochádzajúce z Peru .. V Latinskej Amerike patrí medzi najobľúbenejšie a nezameniteľnú chuť dodávajú takmer každému tamojšiemu jedlu. Aj preto sú, spolu s cesnakom a červenou cibuľou, považované za základné ingrediencie každého peruánskeho jedla.
Ich názov je odvodený od španielskeho výrazu pre čili papričku "aji" a žltú farbu "amarillo". & nbsp;

Papričky Aji Amarilla si zamilujete predovšetkým pre ich netradičné ovocný chuťový profil, ktorý je iný než u väčšiny druhov. Aji Amarillo majú žiarivú tmavo žltú až oranžovú farbu a vonia po hrozne. Chuť je menej štipľavá a výrazne ovocná s dotykom manga a marakuje.
Rozhodne odporúčame ako ideálnu voľbu pre začiatočníkov, ktorí sa však nechcú ochudobniť o exotický zážitok z objavovania rozmanitých chutí chilli.

Tieto peruánskej papričky sa vďaka svojej výraznej kvetinové a ovocné vôni hodia do ľahkých letných jedál , zeleninových šalátov alebo pokrmov z koreňovej zeleniny. Skvele dopĺňajú morské plody, ryby alebo rizota. Čerstvé sa používajú na dochutenie ovocné salsy alebo omáčok. & Nbsp;

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: