Hodiny a budík s projekciou

Kód: DS24783613
Akcia Tip
€19 –12 %
hodiny a budik
€19 –12 % €16,63 / ks
Nedostupné
 

& nbsp;  

Pomôžte si čas s týmto luxusným multifunkčným budíkom s projektorom, ktorý si obľúbia všetci členovia domácnosti. Vďaka tomuto budíka budete vždy v obraze ohľadom času.  

Vďaka kvalitnej projekciu na stenu alebo strop sa už nemusíte naťahovať za hodinkami či mobilom. Taká projekcie je štýlový a jedinečný doplnkom do každej domácnosti. Špeciálne projektor vytvorí na vašej stene alebo strope kvalitné nástenné hodiny.  

& nbsp;  

Detailné informácie

Podrobný popis

SKVELÝ PROJEKČNÁ BUDÍK MENIACA FARBY  

Projekčné budík meniace farby Vám čas zobrazí napríklad na stene. Takže bez námahy zistíte, aký je práve čas. Budík vie tiež meniť farby. Originálny darček pre tých, ktorí sa často v noci budí a snaží sa prísť na to, koľko je hodín.  

& nbsp;  

& nbsp; budik-s -projekci  

& nbsp;  

MULTIFUNKČNÝ HODINY s projektormi < / strong>  

Multifunkčné hodiny s projektorom zobrazujú čas na kvalitnom displeji je prehľadne zobrazený aj kalendár (MM / DD). na displeji vám dá perfektný prehľad o času. Čas si navyše vďaka vstavanému projektoru zobrazí kdekoľvek na stene . LED osvetlenie je dobre čitateľné, ale neruší.  

& nbsp;  

PREHĽADNÝ DISPLEJ  

Prehľadný displej výrazne uľahčí manipuláciu s prístrojom a čítanie dát. Hodinky sú zobrazené prehľadne a štýlovo.  

& nbsp;  

PROJEKTOR pre dokonalé zobrazenie ČASU  

Vďaka kvalitnej projekciu na stenu alebo strop sa už nemusíte naťahovať za hodinkami či mobilom. Hodinky vidíte od kdekoľvek. Taká projekcie je štýlovým a jedinečným doplnkom do každej domácnosti. Budík premieta veľké a jasné čísla na steny alebo strop , takže môžete jednoducho vidieť čas iba jediným pohľadom. Digitálny budík s projekciou je ideálne riešenie do spálne či detskej izby.  

& nbsp;  

 skvely-projekcne-budik  

& nbsp;  


 

& nbsp;  

NÁŠ TIP  

Vyskúšajte aj inteligentný bluetooth LED žiarovku s reproduktorom , ktorú si 100% zamilujete. Dokáže meniť farby, prehrávať pesničky, mení farebné módy, sama sa zapne a vypne a funguje aj ako budík. Ovládate ju pomocou Vášho mobilu.  

Vychutnajte si nočnú oblohu kedykoľvek v pohodlí domova . Projektor nočnej oblohy rozžiaria každý izbu.  

Majte svoj mesiac stále doma. Mesačné lampa j e skvelým doplnkom do každej izby. Prehráva všetky fázy mesiaca.  


 

& nbsp;

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: