MJX T64 SHUTTLE - odolný vrtuľník pre začiatočníkov - 45cm

Kód: DS97863263
€97,96 / ks
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Vrtuľník T64 od MJX je najstabilnejší vrtuľník v tejto triede modelov. Má vstavaný gyroskopický systém stabilizácie a riadenia letu, ktorý umožňuje veľmi jednoduché ovládanie, takže je ideálnym darčekom pre deti a začínajúcich pilotov. Helikoptéra ľahko lieta v konštantnej výške bez použitia diaľkového ovládania. Hliníková odolná konštrukcia odoláva nepriaznivým podmienkam a skladacie plastové lopatky sú prakticky nezničiteľné.  

Najnovšia generácia výrobku, kovový rám, automatické odpojenie výkonu motora pri zrážkach a zablokovanie lopatiek rotora sú samozrejmosťou! Vďaka malým rozmerom a neobvyklé manévrovateľnosti môže byť použitá ako vo voľných priestoroch, tak aj v malej spálni alebo v malej kancelárii!  

Vrtuľník lieta v nasledujúcich smeroch: hore / dole, dopredu / dozadu a doľava / doprava. Pevná konštrukcia zaručuje prežitie pádov a núdzových pristátí. Silné motory rýchlo zdvihnú model a umožní vám bojovať proti vetru  

Technické parametre:  

Model má rozmery: 450 x 80 x 190 mm a hmotnosť 214 g. Priemer hlavných vrtuľou je 350 mm. Model je vybavený gyroskopom. Akumulátor Li-Po 3.7V 1200mAh sa nabíja cca 150 minút. Doba letu sa pohybuje okolo 10 - 15 minút! Vrtuľník s & nbsp; vysoko odolnou (hliníkovou) konštrukciou je vybavený skladacími lopatkami z & nbsp; ABS plastu. & Nbsp; Ovládanie má 3 rôzne kanály a režimy letu & nbsp; sú dva. Vysielač pracuje na frekvencii 2,4 Ghz.  

Obsah balenia  

     
  • Vrtuľník MJX T64  
  • Vysielač  
  • Batérie  
  • Nabíjačka USB  
  • Náhradné vrtule