Syma X15W 2,4GHz - dron s WIFI kamerou

Kód: DS18608152
€68,60 / ks
Skladem

Detailné informácie

Podrobný popis

Syma X15W

   

Syma
je značka modelov, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov. Vynikajú kvalitou a odolnosťou Elektromotorka. V rade Syma nájde každý presne to, čo hľadá.    

Jedným takým modelom je aj Rc dron X15W, ktorý vyniká svojou veľkosťou. Je strednej veľkosti, stabilný dron s 6-tich osým gyroskopom, ktorý môžete vziať všade so sebou. Veľkou výhodou je FPV WIFI kamera, takže môžete online sledovať, čo natáčate vo vašom mobilnom telefóne.    

Dron ovládate ovládačom na frekvencii 2,4 Ghz. Možno tiež ovládať iba s telefónu vďaka pokročilej aplikáciu bez použitia ovládača. Dokonca mu môžete aj veľmi zjednodušene naprogramovať trasu, ktorú má dron obletieť.    

Konštrukcia modelu je z odolného pružného plastu, ktorý odolá aj miernym kolíziám. Syma X15W je model určený do pekného počasia a interiéru. Model bezproblémov zvláda 3D akrobacie.
 
 Podsvietenie diódy LED
vám umožňuje dobrú orientáciu v tme a tiež signalizáciu stavu akumulátora. Ovládač na frekvencii 2.4Ghz je už samozrejmosťou. Pre začiatočníkov je veľkou výhodou funkcia automatického štartu a pristátia.