Syma X23 2.4GHz - Biely dron pre začiatočníkov

Kód: DS76758741
€62,04 / ks
Skladem

Detailné informácie

Podrobný popis

SYMA X23 - biela farba    

Syma je široko známa značka na trhu a je veľmi uznávaná. RC model je perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá univerzálny model, ktorý možno používať na akomkoľvek mieste a za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Vďaka svojej odolnosti proti vetru je ideálna pre vnútorné i vonkajšie lety. Vďaka ľahkému dizajnu a malému rozmeru je jednoduché nosiť dron vo vrecku a vziať si ho kamkoľvek.    

Vysoko kvalitné materiály, z ktorých je model vyrobený, zaisťujú vysokú odolnosť proti pádom a haváriám. Syma X23 je vybavená 6-axiálnym systémom (gyroskopom), ktorý je zodpovedný za manévrovateľnosť a stabilitu pri lietaní. Funkcia vznášanie zaisťuje pozoruhodnú stabilitu a ľahkosť Drone. Vďaka tomu je model vhodný ako pre začiatočníkov, tak pre stredne pokročilých.    

Intenzívne LED diódy sa nepoužívajú len pre svoj vzhľad, ale aj pre funkčnosť modelu hlavne v tme. Riadenie sa vykonáva pomocou profesionálneho 4-kanálového diaľkového ovládača - 2,4 GHz, ktorý využíva technológiu Spread Spectrum Technology (SST).    

Syma X23 okrem priamych letov vo všetkých smeroch je schopná vykonávať manévre vo vzduchu. Možné ovládať aj viac modelov zároveň. Syma X23 je pripravená k letu hneď po rozbalení. Stačí vložiť do ovládača 4 batérie AA, ktoré môžete tiež zakúpiť v našom obchode: rc-rc.cz    

Model je vybavený automatickým štartom, funkciou headless a rôznymi smermi letu: smerom hore, dolu, vpred, vzad, vľavo a vpravo, sklon vľavo a vpravo, 360 stupňov. Rozmery Drone sú 21 x 21 x 5 cm. Akumulátor modelu je Li-ion 3.7V 500mAh, ktorý vydrží 8 minút jazdy a nabíjanie trvá cca 120 minút. Diaľkový ovládač s frekvenciou 2,4 Ghz dosahuje do vzdialenosti 25 metrov a je potrebné zakúpiť do ovládača už spomínané batérie.    

Obsah balenia:
   

     
  • Syma X 23  
  • Diaľkový ovládač 2.4Ghz  
  • 3.7V 500mAh Li-Ion - akumulátor  
  • USB kábel pre nabíjanie  
  • 4x náhradné vrtule  
  • Užívateľský manuál