Syma X8SC - veľký braček x5uc s barometrom a HD kamerou

Kód: DS91341339
€143,64 / ks
Skladem

Detailné informácie

Podrobný popis

Syma X8SC, dron NOVÉ GENERÁCIE !! Veľký braček x5uc !!
   

Model s nádherným dizajnom je zväčšenina modelu SYMA x5uc. Prekvapí vám všetkými svojimi funkciami!
 Syma x8sc je vhodná pre začiatočníkov i pokročilých vďaka dvom výkonom letu. Tým, že je dron väčšia, je stabilnejší a lepšie odolá poveternostným podmienkam. Je teda vhodný pre vonkajšie lietanie.
 Tento model vyniká ako jediný v tejto kategórii AUTO štartom a AUTO pristátím!
 
  Vypínač s funkciou HOLD ON / OFF je na vrchnej strane modelu. Možno tiež model núdzovo vypnúť (ak modelu hrozí nehoda, stačí pridržať páky riadenia dole ku stredu a model sa ihneď vypne). Model je vybavený LED osvetlením, vďaka ktorému sa ľahko orientujete pri lete a model je možné výborne vidieť aj v tme. Samozrejmosťou je špičkový barometer ktorý úplne spoľahlivo stráži zvolenú výšku modelu.    

Koniec trimrování, čiže nastavovanie modelu! Model nie je potrebné pri lete zložito trimovať, stačí pred štartom model položiť na rovnú plochu a stlačiť tlačidlo, o všetko ostatné sa postará sofistikovaná elektronika modelu. HD kamery zaznamenáva záznam priamo na SD kartu. Headless mód , čiže kompas umožňuje riadiť model v nastavenom smere, bez toho aby ste sa museli obmedzovať polohou prednej časti modelu.