SYMA Z1 - skladací dron s Wifi kamerou

Kód: DS14656003
€79 / ks
Skladem

Detailné informácie

Podrobný popis

Syma Z1 (riadenie cez smartphone, FPV WiFi kameru, Optická stabilizácia, Skladaný, Automatický štart, Hover)    

Model je vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú univerzálny model, ktorý môže lietať na akomkoľvek mieste a za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Vďaka ovládanie prostredníctvom aplikácie smartphone nemusíte so sebou nosiť diaľkový ovládač. Všetko, čo potrebujeme, je dron a USB nabíjačka. V kombinácii s nízkou hmotnosťou a veľkosti je možné si vziať dron prakticky kamkoľvek!    

Syma je veľmi známa, obľúbená a uznávaná značka amatérov i profesionálnymi nadšenci.    

Konštrukcia modelu je veľmi odolná proti pádom a kolíziám-to všetko vďaka vysokej kvalite použitých materiálov. Ohybný materiál, z ktorého sú vyrábané lopatky sklápacích vrtuľou, je veľmi trvanlivý a riziko porušenia modelu je zanedbateľné. Vďaka odolnosti proti vetru dron funguje dobre ako vo vnútri, tak vonku.    

Syma Z1 má nový stabilizačný systém, ktorý zaisťuje mimoriadnu stabilitu vzletu a uľahčuje ovládanie. To je dôvod, prečo nie je potrebné na riadenie samostatný diaľkový ovládač. Intenzívne LED diódy vyzerajú skvele plus tiež umožňujú pohodlné nočné lety.    

Ovládanie prebieha pomocou aplikácie SYMA FLY, ktorá je k dispozícii na smartphonoch Android a iOS. Táto aplikácia umožňuje prijímať živé vysielanie, nahrávať, fotografovať a samozrejme ovládať.    

Predstavená Syma je RTF, čo znamená, že je pripravená na let hneď po rozbalení. Jedinou vecou, ​​ktorú musíte urobiť, je stiahnutie aplikácie SYMA FLY !!!    

Technické parametre:    

SYMY Z1 je vybavená funkciami: Headles, Hover, Auto-štart, Optická stabilizácia letu a možno plánovať trasy modelu. Riadenie Drone prebieha prostredníctvom aplikácie SYMA FLY. Dron je opatrený WiFi kamerou FPV 720p a LED osvetlenie pre prelet vo večerných hodinách. Akumulátor modelu 7.4V 500mAh Li-Ion sa nabíja prostredníctvom USB nabíjačky približne 130 min a doba letu je cca 7 minút. Dosah ovládanie z telefónu je 70 metrov. Model môže lietať: hore, dole, vpred, späť, vľavo, vpravo, sklon vľavo a vpravo. Rozmery zloženého modelu sú: 15 x 8 x 3 cm.    

   Obsah balenia   
 
 
     
  • Syma Z1  
  • Lítium-iónová batéria 7.4V 500mAh (v modeli)  
  • USB kábel pre nabíjanie  
  • Náhradné vrtule  
  • Kryty vrtuľou  
  • Manuál