Jedinečná detská hojdačka

Kód: DS85333936
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Darujete deťom jedinečnú detskú hojdačku, na ktorej sa budú môcť spokojne hojdať. Užijú si veľa zábavy či vo svojej izbičke, alebo vonku na záhrade. Dobre sa prenáša, takže bude výbornou hrou pre deti aj na cestách.

Unikátna hojdačka pre deti je perfektným zdrojom zábavy, ale aj jedinečným spôsobom, ako dieťa naučiť správne koordinovať svoje telo. Vyššiu stabilitu pri sedení získa vaše dieťatko aj vďaka špeciálnemu ergonomickému tvaru sedačky.

Radosť z hojdania na závesnej hojdačke si budú môcť užívať deti predškolského i školského veku do 40 kg. Dĺžka lana sa dá tiež pohodlne predĺžiť, alebo skrátiť podľa potreby. Je to skvelý darček na niekoľko rokov.

Podmanivá detská hojdačka je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, čo zaisťuje jej spoľahlivosť a bezpečnosť.

Zaveste túto praktickú hojdačku pre deti do ich izby, alebo do záhrady, pribaľte im ju na dovolenku, či na prázdniny k starým rodičom. Určite si užijú veľa zábavy.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA DETSKÁ HOJDAČKA

Hľadáte vhodný darček pre deti? Táto vynikajúca detská hojdačka urobí radosť skutočne každému dieťaťu. Zaručene sa postará o zábavu v interiéri detskej izby, ako aj vonku v záhrade.

 • skvelá zábava
 • ergonomické sedadlo
 • výškové nastavenie
 • do interiéru i exteriéru
 • kvalita a bezpečnosť

 

 hojdacka-detska

SKVELÁ ZÁBAVA

Hojdanie na hojdačke je zábavná hra, na ktorú každý rád spomína aj v dospelosti. V detskom veku je jedinečným zdrojom zábavy, ale aj spôsobu ako sa naučiť správne koordinovať svoje telo. Vynikajúca detská hojdačka je medzi deťmi veľmi obľúbená.

 

ERGONOMICKÉ SEDADLO

Táto špeciálna hojdačka pre deti disponuje kvalitným ergonomickým sedadlom. Je totiž navrhnuté presne tak, aby jeho tvar zabezpečoval potrebné pohodlie a komfort pri používaní.

 

VÝŠKOVÉ NASTAVENIE

Zábavu na tejto vynikajúcej detskej hojdačke si budú môcť vaše deti užívať niekoľko rokov. Hojdačku je možné pomocou špeciálneho pevného lana znížiť alebo zdvihnúť v závislosti od výšky vášho dieťaťa. Je vhodná pre deti predškolského i školského veku do 40 kg.

 

 jedinecna-detska-hojdacka

DO INTERIÉRU I EXTERIÉRU

Pomocou perfektnej detskej hojdačky dokážete spríjemniť voľné chvíle vašim deťom, či vnúčatám. Všetky deti sa spoľahlivo zabavia či už vnútri, alebo vonku. Táto hojdačka je totiž univerzálna do interiéru i exteriéru.

 

KVALITA A BEZPEČNOSŤ

Kvalita a bezpečnosť sú pri každej detskej hračke veľmi dôležité. Ergonomické sedadlo je vyrobené z kvalitného odolného plastu. Pevné kovové prvky a odolné laná zaisťujú spoľahlivosť a bezpečnosť.

 

JEDNODUCHÉ PRENÁŠANIE

Táto jedinečná, obľúbená a praktická detská hojdačka je vďaka svojej nízkej hmotnosti a jednoduchému spôsobu inštalácie dobre a ľahko prenosná. Môžete si ju pribaliť na dovolenku, na prázdniny k starým rodičom a podobne, kde sa môžu bezpečne hojdať.

S touto podmanivou hojdačkou pre deti zažijú vaše ratolesti veľa dobrej a kvalitnej zábavy.

 

 hojdacka

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • vonkajšie rozmery sedadla hojdačky: 44 x 16 cm
 • vnútorný rozmer sedadielka 26 x 16 cm
 • vek: 3+
 • maximálne zaťaženie: 40kg
 • hmotnosť: 900 g
 • farba: zelená

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: