Výcvik psa

ELEKTRONICKÉ A GPS OBOJKY PRE PSOV

Ak ste majiteľom psa a hľadáte spoľahlivý a účinný spôsob výcviku svojho chlpatého priateľa, elektronické obojky, GPS a výcvikové obojky môžu byť presne to, čo potrebujete. Tieto obojky poskytujú celý rad výhod vrátane možnosti sledovať pohyb psa a korigovať jeho nežiaduce správanie.

V našom e-shope ponúkame širokú škálu elektronických obojkov GPS a výcvikových obojkov pre psov. Naše obojky sú navrhnuté tak, aby boli odolné, pohodlné na nosenie pre vášho psa a ľahko sa používali. Pomocou našich obojkov môžete svojho psa naučiť, aby prestal štekať, zdržiaval sa v určitom priestore, a dokonca sledovať jeho polohu, ak sa stratí.

Naše elektronické obojky GPS využívajú pokročilú technológiu GPS na sledovanie polohy vášho psa v reálnom čase. To znamená, že vždy viete, kde sa váš pes nachádza, aj keď sa zatúla alebo stratí. Naše obojky sú vybavené aj funkciami, ako je napríklad geofencing, ktorý umožňuje nastaviť virtuálne hranice okolo vášho pozemku a dostávať upozornenia, keď ich váš pes prekročí.


 

Najpredávanejšie

jedinečná automatická fontána pre psa
 
€44,99
veľký psí záchod
Veľký psí záchod
Skladom (>5 ks)
DS64716925
 
€35,99
gps obojok
Spoľahlivý GPS obojok pre psa a mačky
Skladom (>5 ks)
DS25692273
 
€55,99
elektricky vycvikovy obojok pre psa
 
€36,99
4 položiek celkom

Cena

3556
13556
gps obojok
€55,99

  Spoznajte spoľahlivý GPS obojok pre psov a mačky a získate dokonalý prehľad o pohybe vášho štvornohého miláčika. Tento jedinečný obojok s GPS má tzv. pet friendly dizajn,...

DS25692273
jedinečná automatická fontána pre psa
€44,99

  Doprajte svojmu domácemu miláčikovi tú najlepšiu starostlivosť. Automatická fontána pre psa je zárukou, že bude dodržiavať pitný režim a navyše sa pri tom aj zabaví....

DS56533007
veľký psí záchod
Veľký psí záchod
Skladom (>5 ks)
€35,99

    Psí záchod je nesmierne užitočný a moderný spôsob starostlivosti o vášho psíka. Stáva sa z neho nenahraditeľný pomocník keď ste unavený, za daždivého počasia, mrazu...

DS64716925
elektricky vycvikovy obojok pre psa
€36,99

  Využite tento senzačný elektrický výcvikový obojok pre psa, ktorý je určený na spoľahlivý a efektívny tréning a výcvik vášho psa. Dosiahnete vynikajúce výsledky rýchlo a...

DS70915226

Naše výcvikové obojky sú navrhnuté tak, aby vám pomohli napraviť nežiaduce správanie vášho psa. Vďaka funkciám, ako je diaľkové ovládanie, vibrácie a korekcia tónom, môžete psa naučiť, aby prestal štekať, aby sa držal ďalej od nábytku a podobne. Naše obojky sú tiež nastaviteľné, takže si môžete nájsť ideálne prispôsobenie pre svojho psa.

V našom e-shope sa snažíme poskytovať vysokokvalitné elektronické GPS obojky a výcvikové obojky pre psov. Na všetky naše výrobky sa vzťahuje záruka spokojnosti, takže môžete nakupovať s dôverou. Náš tím je navyše vždy k dispozícii, aby vám odpovedal na akékoľvek otázky a poskytol odborné poradenstvo o tom, ktorý obojok je pre vášho psa ten pravý.

Ak teda hľadáte spoľahlivý a účinný spôsob výcviku svojho psa, nehľadajte ďalej ako v našom e-shope. S našimi elektronickými obojkami GPS a výcvikovými obojkami si môžete užívať pokoj, ktorý prináša vedomie, že váš pes je v bezpečí, šťastný a dobre vycvičený.