Turistické batohy

VÝBER TURISTICKÝCH BATOHOV

Ak hľadáte spoľahlivý turistický alebo vojenský batoh na svoje ďalšie dobrodružstvo, nehľadajte nič iné ako a prezrite si našu ponuku. Náš výber turistických batohov a vojenských batohov je navrhnutý tak, aby spĺňal potreby príležitostných turistov aj serióznych outdoorových nadšencov.

Naše turistické batohy sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré vydržia náročný terén a nepriaznivé poveternostné podmienky. Vďaka dostatočnému úložnému priestoru a pohodlným popruhom sú naše turistické batohy ideálne na jednodňové túry alebo viacdňové výlety s batohom.


 

Najpredávanejšie

jedinecny vojensky ruksak
Špeciálny vojenský ruksak
Skladom (>5 ks)
DS98825009
 
€54,99
1 položiek celkom

Cena

5455
15455
jedinecny vojensky ruksak
€54,99

  Spoznajte špeciálny vojenský ruksak a využívajte jeho výhody počas turistiky, outdoorových aktivít, alebo ako kvalitný batoh pre študentov. Veľký 45 litrový batoh...

DS98825009

Naše vojenské batohy sú skonštruované tak, aby vydržali aj tie najnáročnejšie podmienky. Tieto batohy sú vyrobené z odolných materiálov, takže zvládnu váhu všetkej vašej základnej výbavy a zároveň ju udržia usporiadanú a ľahko dostupnú. Či už ste vojak, príslušník orgánov činných v trestnom konaní, alebo len nadšenec do prírody, naše vojenské batohy sú ideálnou voľbou pre každú misiu.

V našom e-shope ponúkame široký sortiment turistických a vojenských batohov od niektorých špičkových značiek v odbore. Od ľahkých denných batohov až po ťažké batohy - máme batohy, ktoré vyhovujú všetkým potrebám a rozpočtu.