Stavebnice

JEDINEČNÉ STAVEBNÉ HRAČKY SO ŠPECIÁLNYM DIZAJNOM PRE DETI

Hľadáte zábavný a pútavý spôsob, ako zabaviť seba alebo svoje deti a zároveň sa učiť o technike a stavebníctve? Nehľadajte ďalej a prezrite si  našu širokú ponuku stavebníc a súprav, ktoré sú k dispozícii priamo tu v našom e-shope!

Naše stavebnice sú k dispozícii v rôznych štýloch a úrovniach náročnosti, takže sú ideálne pre začiatočníkov aj skúsených staviteľov. Či už sa zaujímate o stavbu modelov áut, lietadiel, alebo dokonca robotov, máme stavebnicu, ktorá bude vyhovovať vašim záujmom a úrovni zručností.

Tak prečo čakať? Prezrite si našu ponuku stavebníc a súprav ešte dnes a objavte radosť zo stavania a tvorenia pre seba! A nezabudnite, že ponúkame rýchlu a spoľahlivú prepravu, ktorá zabezpečí, že vaša stavebnica dorazí rýchlo a bezpečne.


 

Najpredávanejšie

skladacia podložka na puzzle
–16 %
 (–16 %)
€19,99
auto na vodu
Jedinečné autíčko na slanú vodu
Skladom (>5 ks)
DS85325862
 
€10,99
unikatna stavebnica
SolarBot - unikátna solárna stavebnica
Skladom (>5 ks)
DS41155925
 
od €14,99
3 položiek celkom

Cena

1020
11020
auto na vodu
€10,99

  Spoznajte toto geniálne autíčko na slanú vodu, ktoré je nesmierne zábavné a zároveň podporuje vzdelávanie. Autíčko si jednoducho zostavíte kvapnete...

DS85325862
skladacia podložka na puzzle
–16 %
€19,99

  Vyskúšajte originálnu skladaciu podložku pod puzzle a rozšírte svoje zručnosti a možnosti pri skladaní obľúbenej skladačky puzzle. Teraz môžete riešiť aj veľké 1000 - 1500...

DS97368978
unikatna stavebnica
od €14,99

  Spoznajte túto jedinečnú stavebnicu solarbot, ktorá buduje kreativitu a tvorivosť novým spôsobom. S každou sadou si môžete postaviť niekoľko druhov robotov. Postavený...

DS41155925

Naše stavebnice sú nielen zábavné a náročné na stavbu, ale poskytujú aj skvelú príležitosť naučiť sa princípy inžinierstva a konštruovania. Postupovaním podľa pokynov a skladaním dielikov si rozvíjate dôležité zručnosti, ako je priestorové povedomie, riešenie problémov a kritické myslenie.

Naše stavebnice sú navyše skvelým spôsobom, ako podporiť kreativitu a predstavivosť. Po zostavení stavebnice si ju môžete upraviť vlastnými farbami alebo obtlačkami, prípadne ju použiť ako východiskový bod pre svoj vlastný jedinečný výtvor.