Prívesky na kľúče

ZÁBAVNÝ A PRAKTICKÝ DOPLNOK NA KĽÚČE

Ak hľadáte zábavný a praktický doplnok na kľúče, hľadajte v našej kolekcii príveskov na kľúče! Náš eshop ponúka širokú škálu príveskov na kľúče, ktoré sú ideálne na prezentáciu vašej osobnosti, koníčkov a záujmov.

Naše prívesky na kľúče, od roztomilých a nepredvídateľných vzorov až po elegantné a moderné štýly, sú vyrobené z rôznych materiálov vrátane kovu, kože a akrylu. Či už hľadáte prívesok na kľúče, ktorý by ukázal vašu lásku k zvieratám, športu alebo popkultúre, máme niečo pre každého.


 

Najpredávanejšie

osobny alarm jedinecny
Spoľahlivý osobný alarm
Skladom (>5 ks)
DS85100917
 
€12,99
2 položiek celkom

Cena

1213
11213
excelentny hladac klucov
€12,99

  Vyskúšajte excelentný hľadač kľúčov bluetooth a vaše kľúče nájdete v priebehu okamihu. Navyše vám pomôže lokalizovať aj váš mobil, či iné predmety, ako...

DS68527572
osobny alarm jedinecny
€12,99

  Mini vreckový osobný alarm je spoľahlivá bezpečnostná pomôcka pre ľudí, ktorí potrebujú okamžitú pomoc. Majte ho v prípade núdze hneď pri sebe, keďže je vo forme...

DS85100917

Naše prívesky na kľúče sú nielen skvelé na to, aby ste im dodali osobitú atmosféru, ale sú aj skvelým darčekom pre priateľov a rodinu. Vďaka našim dostupným cenám a rýchlemu dodaniu si navyše môžete ľahko zaobstarať niekoľko rôznych vzorov na každú príležitosť.

Tak prečo sa uspokojiť s nudnými a obyčajnými príveskami na kľúče, keď môžete svojmu každodennému noseniu dodať trochu zábavy a osobnosti? Nakupujte našu kolekciu príveskov na kľúče ešte dnes a nájdite si ten ideálny pre vás!