Farby na telo

KREATÍVNE FARBY

Hľadáte kreatívny spôsob, ako sa vyjadriť? Nehľadajte nič iné ako farby na telo! Naša ponuka farieb na telo je ideálna na maľovanie na tvár aj na telo, vďaka čomu môžete realizovať svoje najdivokejšie nápady.

Či už ste skúsený umelec, alebo len začínate, náš sortiment farieb na telo je vhodný pre všetky úrovne zručností. Naše výrobky sa ľahko nanášajú a majú hladkú, rovnomernú štruktúru, čo zaručuje, že vaše návrhy budú zakaždým vyzerať bezchybne.


 

Najpredávanejšie

farby na tvar
–25 %
 (–25 %)
€14,99
1 položiek celkom

Cena

1415
11415
farby na tvar
–25 %
€14,99

  Spoznajte túto úžasnú sadu 12 kvalitných farieb na tvár aj telo v nádherných pastelových farbách, ktoré sú tohtoročným hitom. S nimi si...

DS36281235

Naše farby na telo sú vyrobené z vysokokvalitných prísad, čo zaručuje, že sú bezpečné a netoxické na použitie na pokožke. Okrem toho sa dajú ľahko odstrániť, takže ich čistenie po skončení podujatia alebo vystúpenia je hračka.

Naša ponuka farieb je bezkonkurenčná, na výber máte z veľkého množstva odtieňov. Naše farby na telo, od jasných a výrazných až po jemné a tlmené, sú ideálne na vytváranie zložitých vzorov a modelov.