Kefy pre psov

KEFY A HREBENE PRE PSOV

Ak ste majiteľom psa, viete, že starostlivosť o vášho chlpatého priateľa je dôležitou súčasťou jeho zdravia a spokojnosti. Jedným zo základných nástrojov, ktoré potrebujete na starostlivosť, je kvalitná kefa na psov. V našom online obchode ponúkame široký sortiment kief pre psov, ktoré sú určené pre rôzne plemená a typy srsti.

Naša ponuka kefiek pre psov zahŕňa kefy s kolíkmi a kefy so štetinami. Hrubšie kefy sú ideálne na odstraňovanie zamotanej a uvoľnenej srsti, zatiaľ čo menšie kefy sú skvelé pre psov s dlhou srsťou, pretože pomáhajú rozčesávať a odstraňovať nečistoty. Štetinové kefy sú zasa ideálne pre krátkosrsté plemená, pretože pomáhajú odstraňovať nečistoty a rozvádzať prírodné oleje po celej srsti.

Chápeme, že každý pes je jedinečný, a preto ponúkame rôzne veľkosti, tvary a materiály kief, ktoré vyhovujú rôznym potrebám. Naše kefy sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré sú bezpečné pre vášho domáceho miláčika a sú vyrobené tak, aby vydržali.


 

Najpredávanejšie

4 položiek celkom

Cena

1327
11327
hreben na strihanie uzlov psov
€13,99

  Doprajte vášmu domácemu miláčikovi len tú najlepšiu starostlivosť s univerzálnym elektrickým hrebeňom. Elektrický hrebeň na strihanie psov, je skvelým riešením a ušetrí čas....

DS12090185
profesionalny elektricky hreben proti blcham
€26,99

  Potrebujete zbaviť vášho miláčika bĺch a iných parazitov? Prinášame najmodernejšie riešenie. Profesionálny elektrický hrebeň je výkonné zariadenie, ktoré vám pomôže rýchlo,...

DS28508879
hreben a fen pre psov
€20,99

  Spoznajte tento výnimočný hrebeň a fén v jednom, vďaka ktorému dokonale vyčešete a usušíte Vášho psíka behom okamihu. Srsť vášho domáceho miláčika bude perfektne suchá a...

DS54881329
sprcha pre psa
€16,99

  Vyskúšajte praktickú sprchu pre psa a iné domáce zvieratká a váš domáci miláčik sa bude hrdiť svojou krásnou, čistou a hebkou srsťou. Navyše mu zabezpečíte aj príjemnú masáž....

DS95816492

Veríme, že starostlivosť o vášho psa by mala byť príjemným zážitkom, a preto sme sa postarali o to, aby boli naše kefy navrhnuté tak, aby sa pohodlne a jednoducho používali. Naše kefy majú ergonomické rukoväte, ktoré poskytujú pohodlný úchop, takže vám uľahčia starostlivosť o psa bez toho, aby ste si namáhali ruky alebo zápästia.

Sme hrdí na naše služby zákazníkom a zaviazali sme sa poskytnúť vám čo najlepší zážitok z nakupovania. Ak máte akékoľvek otázky o našich kefách alebo potrebujete pomôcť s výberom tej správnej pre vášho psa, náš priateľský a kompetentný tím je vám vždy k dispozícii.

Ak to zhrnieme, náš internetový obchod ponúka široký výber vysokokvalitných kief pre psov, ktoré sú určené pre rôzne typy srsti a plemená. Vďaka našej snahe o kvalitu, pohodlie a zákaznícky servis si môžete byť istí, že pre svojho chlpatého priateľa dostanete tie najlepšie výrobky. Nakupujte u nás ešte dnes a doprajte svojmu psovi starostlivosť, ktorú si zaslúži!