Vertikutátory

KVALITNÉ RUČNÉ PREVZDUŠŇOVAČE TRÁVY A VERTIKULÁTORY

Poskytujeme vám sortiment ručných prevzdušňovačov trávy a vertikulátorov, aby váš trávnik vyzeral zelený, zdravý a svieži! Ak hľadáte cenovo dostupný a ekologický spôsob údržby trávnika, ste na správnom mieste.

Naše ručné prevzdušňovače a vertikulátory trávy sú špeciálne navrhnuté tak, aby zlepšili odvodňovanie pôdy, podporili rast koreňov a znížili zhutnenie pôdy. Prevzdušnením alebo vertikuláciou trávnika môžete vytvoriť priestor pre vzduch, vodu a živiny, ktoré preniknú hlboko do pôdy, výsledkom čoho bude silnejší a zdravší trávnik.

Naša ponuka ručných prevzdušňovačov trávy a vertikulátorov sa ľahko používa, sú ľahké a odolné. Máme rôzne modely, ktoré vyhovujú akejkoľvek veľkosti a typu trávnika, od malých ručných prevzdušňovačov až po väčšie, výkonnejšie vertikulátory. Každý produkt bol starostlivo vybraný pre jeho kvalitnú konštrukciu, spoľahlivosť a efektivitu, takže si môžete byť istí, že za svoje peniaze dostanete ten najlepší produkt.


 

Najpredávanejšie

ucinny vertikutator travnika
 
€19,99
prevzdusnovac travy
Aerator - prevzdušňovač trávy
Skladom (>5 ks)
DS83491766
 
€13,99
2 položiek celkom

Cena

1320
11320

Značky

Zobrazených položiek: 2
ucinny vertikutator travnika
€19,99

  Účinny ručný vertikutátor trávnika dodá vášmu trávniku život a sviežosť. Tento účinný vertikutátor prevzdušňuje pôdu a zlepšuje rast trávy. Okrem toho kyprí a...

DS66381028
prevzdusnovac travy
€13,99

  Spoznajte tento jedinečný aeratator – prevzdušňovač trávnika s ktorým behom pohodlnej prechádzky prevzdušníte celý váš trávnik. Vďaka pevným oceľovým hrotom,...

DS83491766

V našom internetovom obchode sme hrdí na to, že ponúkame skvelý zákaznícky servis a podporu. Náš tím je vždy po ruke, aby odpovedal na akékoľvek otázky, ktoré by ste mohli mať o našich produktoch. Vďaka našej rýchlej a spoľahlivej preprave môžete mať svoj nový ručný prevzdušňovač trávy alebo vertikulátor okamžite doručený priamo k vašim dverám.

Nedovoľte, aby zhutnenie pôdy a zlé odvodnenie zničili váš trávnik. Investujte do vysokokvalitného ručného prevzdušňovača trávy alebo vertikulátora ešte dnes a užívajte si zdravší a zelenší trávnik po celé roky!