Prenosný výkonný ochladzovač vzduchu

Kód: DS43929013
Akcia Tip
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Unikátny ochladzovač vzduchu Artic air je určený na rýchle schladenie vzduchu až o 8 °C, pre celkovú kvalitu vzduchu a príjemnú klímu v interiéri.

Prenosný ochladzovač je bez hluku, akéhokoľvek zápachu, netoxický a opakovateľne použiteľný. Užite si chladný, čistý a svieži vzduch nech ste kdekoľvek.

Navyše, tento jedinečný ochladzovač zároveň zvlhčuje a čistí vzduch. Takto prispieva k zdravšej klíme vo vašej domácnosti. To ocenia najmä všetci alergici, deti, starší a chorí ľudia.

Ochladzovač vzduchu sa hodí do akýchkoľvek izieb, kancelárií, spální, pracovní a iných priestorov. Vďaka kompaktným rozmerom a štýlovému dizajnu je z tohto ochladzovača zaujímavý a štýlový doplnok do domácnosti.

  • Pomáha v ochladiť vzduch v miestnosti
  • Zabezpečuje ideálnu vlhkosť
  • Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu
  • Vytvára príjemnú klímu
  • Čistí a zvlhčuje vzduch
  • Super tichý s nastaviteľnou rýchlosťou

 

NÁŠ TIP

V prípade potreby si môžete ku prenosnému ochladzovaču vzduchu zakúpiť aj náhradný filter.

Tu nájdete výhodné 2-balenie účinných ochladzovačov vzduchu za výhodnú cenu + DOPRAVA ZADARMO

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY OCHLADZOVAČ

Prinášame Vám tento unikátny ochladzovač, ktorý je najlepším riešením pre v horúcich letných dňoch. Dokonale rýchlo a účinne pomáha schladiť horúci vzduch, dodá potrebnú vlhkosť a vytvára tak zdravú klímu.  Artic air môžete nechať v miestnosti dlhodobo.

S týmto prenosným ochladzovačom:

  • Zabezpečí ideálnu teplotu
  • Minimálne prevádzkové náklady
  • Vytvára príjemnú klímu v byte, dome, kancelárii, salóne či galérii
  • Neškodí vášmu zdraviu

 

 prenosny-vykonny-ochladzovac

 

PREČO OCHLADZOVAČE VZDUCHU?

Nadmerná teplota v interiéri  zvyšuje vznik negatívnych dôsledkov na vaše zdravie. Pri dlhodobom vystavení zvýšenej teplote je organizmus nadmerne unavený, vzniká bolesť hlavy, malátnosť, únava, dehydratácia. Obzvlášť citliví sú starší ľudia, chorí a deti. Pre nich môže mať dlhodobé vystavenie tropickým teplotám negatívne dôsledky na ich zdravie.

Oproti klasickým klimatizáciam sú náklady na prevádzku a obstaranie minimálne. Je tiež omnoho ekologickejší a neškodí zdraviu.

 

PRE ZDRAVŠÍ VZDUCH

Okrem chladenia vzduchu má tento chladič jedinečnú vlastnosť, čistí a zvlhčuje vzduch. To ocenia všetci alergici ale aj starší a chorí. Zdravý, čistý a svieži vzduch je cestou k fyzickej a psychyckej pohode.

 

PRE ČISTÝ, CHLADNÝ A SVIEŽI VZDUCH KDEKOĽVEK

Ochladzovač môžete používať všade  napríklad v spálni a detskej izbe, obývačke, pracovni v podkroví. Je vhodný pre každého, kto túži po rýchlom a zaručenom ochladení, kto pracuje na teplom mieste, pre všetky rodiny s deťmi, starých, chorých na cesty, do karavanu, kempu na internát, skrátka všade, kde sa chcete cítiť príjemne.

 

 prenosny-ochladzovac

 

ŠETRNÝ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Chladič je oveľa účinnejší ako ventilátor no na rozdiel od klasických klimatizácii nepoužíva chemické chladivo, freóny. Je energeticky účinný a ekologický. Takto ho môžete používať aj v detskej izbe bez obáv o zdravie našich najmenších.

 

AKO SA OCHLADZOVAČ POUŽÍVA

Ochladzovač umiestnite v požadovanej miestnosti. Do zásobníka pridajte vodu. Zásobník má kapacitu 0,5 l, čo stačí na približne 7 až 8 hodín chladenia. Zapnite ho a nechajte pôsobiť.

Chladenie odparovaním je jedno z najefektívnejších spôsobov, ako prirodzene ochladiť vzduch. Tento ochladzovač vťahuje horúci vzduch a v chladiacej komore ho ochladí a následne ho okamžite premieňa na vlhký a svieži studený vzduch.

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY

Tento mobilný chladič je mimoriadne ľahký, skladný no maximálne účinný. Ľahko sa prenáša a môžete ho umiestniť kdekoľvek na stôl u užívať si príjemný komfort. Chladič je napájaný prostredníctvom USB káblu, pomocou adaptéru je ho možné napájať aj prostredníctvom siete.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakovateľné používanie. Preto Vám výrobok bude slúžiť po množstvo použití. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každej domácnosti a pracovne.

 prenosny-ochladzovac-vzduchu

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Prenosná, skladná
  • Má tri stupne chladenia
  • Kompatibilný s USB 2.0 a vyššie
  • Napájanie cez USB
  • Farebné podsvietenie - 7 LED farieb
  • Napĺňa sa vodou - plná nádržka vydrží 7,8 hodín
  • Nádržka 0,5 litrov
  • Nástup chladného vzduchu môže trvať až tri minútky
  • Pred použitím skontrolujte, či je látka v rebrách vystretý, inak nebude mať klimatizácia potrebný výkon.
  • Variantu odosielame podľa skladovej dostupnosti.

 

Návod na použitie: Prenosný výkonný ochladzovač vzduchu


 

NÁŠ TIP 

JEDINEČNÝ OCHLADZOVAČ, ZVLHČOVAČ A ČISTIČKA VZDUCHU 3V1

prenosná klimatizácia, zvlhčovač vzduchu a čistička vzduchu 3v1

Doprajte si úžasné osvieženie v horúcich letných dňoch. Táto prenosná klimatizácia predstavuje skvelý spôsob, ako ochladiť, zvlhčiť a vyčistiť vzduch, a to všetko naraz.

 

 

UNIKÁTNA PRENOSNÁ KLIMATIZÁCIA A ZVLHČOVAČ VZDUCHU 

prenosná klimatizácia a zvlhčovač vzduchu

Unikátna prenosná klimatizácia a zvlhčovač vzduchu 2v1 je určená na rýchle schladenie vzduchu, zlepšenie jeho kvality a dosiahnutie príjemnej klímy v interiéri.

 

 

ZVLHČOVAČ VZDUCHU S AROMATERAPIOU

zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodnej hmly a esenciálnych olejov.

 

 

JEDINEČNÝ ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ VZDUCHU

ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

 

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. Pomocou jemného ultrasonického vlnenia rozkladá vodu na extrémne malé mikročastice bez toho, aby ich zahrieval.

 

 

KVALITNÁ ČISTIČKA VZDUCHU

 

čistička vzduchu

Vyskúšajte kvalitnú čističku vzduchu a váš domov získa zdravšie ovzdušie. Dokonalo sa zbavíte až 99,97 % znečisťujúcich látok v ovzduší, vrátane škodlivých plynov, baktérií a vírusov.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: