Pitné vaky

ŠPECIÁLNE BATOHY

Ak hľadáte pohodlný spôsob, ako sa počas behu hydratovať, batoh na vodu môže byť presne to, čo potrebujete. Tieto batohy sú navrhnuté špeciálne pre bežcov a iných outdoorových nadšencov a majú vlastnosti, ako je ľahká konštrukcia, nastaviteľné popruhy a zabudované hydratačné systémy.

V našom internetovom obchode ponúkame široký sortiment vodných batohov na behanie od najlepších značiek v odbore. Či už ste skúsený maratónec, alebo práve začínate, máme pre vás ideálny batoh, ktorý splní vaše potreby.


 

Najpredávanejšie

jedinecny hydrovak vak na vodu
Unikátny hydrovak – vak na vodu
Skladom (>5 ks)
DS25933558
 
€24,99
1 položiek celkom

Cena

2425
12425
jedinecny hydrovak vak na vodu
€24,99

Vyskúšajte unikátne hydrovak a získate správnu a potrebnú hydratáciu pri športe, turistike a iných outdoorových aktivitách. Praktický hydrovak má okrem vaku...

DS25933558

V našej ponuke nájdete batohy s hydratačnými systémami, ktoré vám umožnia nosiť až 2 litre vody, ako aj vrecká a priehradky na uloženie ďalších nevyhnutných vecí, ako sú občerstvenie, kľúče a telefóny. Mnohé z našich batohov sú tiež navrhnuté z priedušných materiálov, ktoré vám pomôžu udržať chlad a pohodlie počas behu.

Pomocou našej používateľsky prívetivej webovej stránky si môžete jednoducho prezrieť náš výber batohov na vodu a filtrovať ich podľa vlastností, ako je cena, značka a hodnotenie zákazníkov. Navyše vďaka rýchlym a spoľahlivým možnostiam prepravy môžete svoj nový batoh v krátkom čase dostať priamo k vám domov.