Sterilizátory

NÁRADIE BEZ BAKTÉRIÍ

Ak hľadáte spôsob, ako udržať svoje náradie, mobilné telefóny, závesy, respirátory a drobné predmety bez baktérií, potom ste na správnom mieste. Náš internetový obchod ponúka celý rad sterilizátorov určených na odstránenie baktérií a vírusov na rôznych povrchoch.

Náš sterilizátor nástrojov je ideálny na použitie v salónoch, kúpeľoch a iných zariadeniach, kde je potrebné rýchlo a účinne sterilizovať nástroje. Vďaka kompaktným rozmerom a výkonnej technológii UV-C svetla je nevyhnutnou súčasťou výbavy každého profesionála, ktorý si cení hygienu a bezpečnosť.


 

Najpredávanejšie

sterilizator
–11 %
Profesionálny sterilizátor náradia
Skladom (>5 ks)
DS94489620
 (–11 %)
€30,99
2 položiek celkom

Cena

2531
12531
UV sterilizacny box na mobil
–53 %
€25,99

  Spoznajte tento výkonný UV sterilizačný box na mobily, rúška, respirátory a drobné predmety. Vďaka vysokému výkonu a špeciálnemu designu dokonale dezinfikuje...

DS76214036
sterilizator
–11 %
€30,99

  Spoznajte tento výkonný sterilizátor náradia vďaka ktorému pohodlne, rýchlo a účinne sterilizujete akékoľvek kovové predmety. Sterilizátor využíva výkonné...

DS94489620

Okrem toho ponúkame aj UV sterilizačné boxy, ktoré sú špeciálne navrhnuté na mobilné telefóny, závesy, respirátory a drobné predmety. Tieto boxy používajú UV-C svetlo na zničenie 99,9 % baktérií a vírusov, čím zabezpečujú, že vaše osobné predmety sú vždy bez baktérií a bezpečné na používanie.

Či už ste profesionál alebo len niekto, kto chce udržiavať svoje veci čisté a hygienické, naše sterilizátory sú dokonalým riešením. Ľahko sa používajú, sú cenovo dostupné a vysoko účinné pri odstraňovaní zárodkov na rôznych povrchoch.

Tak prečo čakať? Prezrite si našu ponuku sterilizátorov ešte dnes a začnite udržiavať svoje nástroje, mobilné telefóny, respirátory a drobné predmety bez škodlivých baktérií a vírusov!