Elektronické stavebnice

PRE NADŠENCOV ELEKTRONIKY

Elektronické stavebnice sú obľúbeným a zábavným spôsobom, ako sa ľudia všetkých vekových kategórií môžu naučiť niečo o elektronike a obvodoch. Či už ste nadšenec elektroniky, pedagóg STEM alebo jednoducho hľadáte jedinečný darček pre dieťa alebo blízkeho, elektronické stavebnice sú vynikajúcou voľbou.

V našom e-shope ponúkame širokú škálu elektronických stavebníc, ktoré vyhovujú rôznym úrovniam zručností a záujmom. Od jednoduchých obvodov a základov elektroniky až po pokročilejšiu robotiku a programovanie - pre každého máme niečo.


 

Najpredávanejšie

auto na vodu
Jedinečné autíčko na slanú vodu
Skladom (>5 ks)
DS85325862
 
€10,99
unikatna stavebnica
SolarBot - unikátna solárna stavebnica
Skladom (>5 ks)
DS41155925
 
od €14,99
2 položiek celkom

Cena

1015
11015
auto na vodu
€10,99

  Spoznajte toto geniálne autíčko na slanú vodu, ktoré je nesmierne zábavné a zároveň podporuje vzdelávanie. Autíčko si jednoducho zostavíte kvapnete...

DS85325862
unikatna stavebnica
od €14,99

  Spoznajte túto jedinečnú stavebnicu solarbot, ktorá buduje kreativitu a tvorivosť novým spôsobom. S každou sadou si môžete postaviť niekoľko druhov robotov. Postavený...

DS41155925

Naše elektronické konštrukčné súpravy sa dodávajú so všetkými potrebnými komponentmi vrátane vodičov, rezistorov, kondenzátorov a snímačov, ako aj s podrobnými návodmi a schémami, ktoré vám pomôžu pri zostavovaní a programovaní vášho projektu. Naučíte sa o návrhu obvodov, programovacích jazykoch a základných princípoch elektroniky, a pritom sa zabavíte a vytvoríte niečo jedinečné.

Naše elektronické stavebnice sú vhodné na rôzne aplikácie vrátane vzdelávania, hobby projektov a profesionálneho rozvoja. Ponúkame stavebnice, ktoré sú určené špeciálne pre deti, ako aj pokročilejšie stavebnice pre skúsených nadšencov elektroniky a profesionálov.