DVOJBALENIE - Sova s otočnou hlavou - maketa dravca na plašenie vtákov

Kód: DA55125307
€44,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Objavte účinný spôsob, ako sa zbaviť škodcov vo vašej záhrade. Maketa dravca odplaší vtáky, ktoré si pochutnávajú na vašej úrode alebo sa radi zdržiavajú na vašej terase či balkóne.

Pred dravcom, akým je sova, majú vtáky prirodzený rešpekt. Zvlášť, keď sa hýbe. Táto sova na plašenie vtákov vyzerá veľmi reálne a má hlavu otočnú o 180°, ktorá sa dostane do pohybu už pri najslabšom vánku. Odstrašujúci účinok zvyšujú reflexné oči.

Maketa sovy je vyrobená z recyklovaného plastu a neobsahuje žiadne batérie. Je preto skvelým spôsobom, ako odplašiť vtáky humánne a ekologicky.

Umiestnite maketu dravca na veterné miesto a spoľahnite sa na jej bezchybnú funkčnosť. Môžete ju položiť aj na terasu či balkón, pričom bude plniť aj dekoratívnu funkciu.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie produkty z našej ponuky odpudzovačov a lapačov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÝ PLAŠIČ VTÁKOV - SOVA S OTOČNOU HLAVOU

Zničená úroda, poškodené rastliny či znečistená terasa môžu poriadne potrápiť. Ak chcete takým situáciám účinne predchádzať, maketa sovy s otočnou hlavou, ktorá funguje ako plašič vtákov, je pre vás ideálnym riešením. 

  • Odpudzuje vtáky (škorce, drozdy, lastovičky, holuby, vrany a pod.)
  • Maketa sovy odháňa vtáky prirodzeným spôsobom
  • otočnú hlavu o 180°
  • Reflexné oči majú odstrašujúci účinok
  • Plašič vtákov je netoxický, humánny a ekologický
  • Môžete ho umiestniť na akékoľvek veterné miesto
  • Má aj dekoratívnu funkciu

 sova maketa dravca na plašenie vtákov

TAJOMSTVO PLAŠIČA VTÁKOV

Tento plašič vtákov je unikátny tým, že vyzerá ako skutočná sova. Keďže je to dravec a prirodzený nepriateľ väčšiny vtákov, vzbudzuje rešpekt. Vtáky sa chránenej oblasti radšej vyhnú. 

 

NEUSTÁLE V POHYBE

Táto maketa sovy je výnimočná aj tým, že je schopná otáčať hlavou, a to až o 180°. K pohybu hlavy je potrebný vietor. Vďaka jej citlivosti však stačí aj jemný vánok. Pohyb hlavy výrazne zvyšuje efektivitu plašiča vtákov.

 

REFLEXNÉ OČI

Spoznajte unikátny plašič vtákov - maketu sovy, ktorá vystraší už len pohľadom. O to sa starajú jej reflexné oči. Tie odrážajú svetlo, čo vtáky vnímajú tiež ako hrozbu

 jedinečná sova s otočnou hlavou

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÝ

Spoľahnite sa na absolútne bezpečný plašič vtákov. Zaistí ekologické a humánne odplašenie vtákov, a to bez toxických látok. Pre vtáky, iné zvieratá ani pre človeka tak nepredstavuje žiadne riziko.

 

UMIESTNENIE ZARIADENIA

Maketu sovy s otočnou hlavou stačí umiestniť na dobre viditeľné a veterné miesto. Z času na čas ju však premiestnite inam, aby si na jej prítomnosť vtáky nezvykli.

 

ZAUJÍMAVÁ DEKORÁCIA

Získajte dokonalú ochranu svojho pozemku pred vtákmi a zároveň štýlový dizajnový doplnok. Maketa sovy je totiž vhodná aj na dekoratívne účely. V takom prípade ju môžete umiestniť napríklad do interiéru svojej chaty.

 sova s otočnou hlavou

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Bez chemických a toxických látok
  • Rozmery: 13 x 15 x 38 cm
  • Materiál: 100% recyklovaný plast

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: