Výkonný záhradný vysávač, drvič a fúkač lístia

Kód: DS55824378
€90,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Objavte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa bez námahy zbaviť lístia vo svojej záhrade. Tento vysávač lístia sa stane vašim verným pomocníkom pri upratovaní. Vďaka nemu budete môcť svoj drahocenný čas venovať príjemnejším a zábavnejším aktivitám.

Spoznajte 3 funkcie v jednom zariadení. Vysávač lístia nielen vysáva, ale aj drví a jednoduchou zmenou prevádzkového režimu získate aj výkonný fúkač lístia

Praktický vysávač, drvič a fúkač lístia disponuje odolným zberným vakom, ktorý spoľahlivo udrží všetko lístie po hromade. Vďaka objemu až 40 litrov patrí medzi najefektívnejšie vysávače lístia. 

Ergonomicky tvarovaná rukoväť s optimálnym rozložením hmotnosti tvorí dokonalú kombináciu pre jednoduchú a pohodlnú manipuláciu. Medzi neoceniteľné vlastnosti tohto vysávača lístia patrí aj nízka hmotnosť.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie praktické doplnky do záhrady

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRVOTRIEDNY VYSÁVAČ, DRVIČ A FÚKAČ LÍSTIA

Upratovanie lístia zo záhrady patrí k tým menej obľúbeným činnostiam. Teda aspoň pre tých, ktorí používajú hrable. Tí, ktorí vlastnia záhradný vysávač, drvič a fúkač lístia, si túto aktivitu užívajú o niečo intenzívnejšie.

 • Vysáva a drví lístie
 • Mulčovací pomer 16:1 
 • Rýchla zmena režimu z neho urobí fúkač lístia
 • Textilný zberný kôš s objemom až 40 litrov
 • Jednoduchá a pohodlná manipulácia
 • Možnosť použiť aj na pokosenú trávu a drobné konáre

 

 vykonny-zahradny-vysavac

PRAKTICKÝ VYSÁVAČ LÍSTIA S FUNKCIOU DRVENIA

Hľadáte spoľahlivého pomocníka do záhrady, ktorý zvládne robiť dve veci súčasne? Práve ste ho našli. S vysávačom lístia zabijete dve muchy jednou ranou. 

Získate dokonale upratanú záhradu a zároveň skvelú mulčovaciu hmotu, prípadne kvalitný kompost, a to vďaka funkcii drvenia

 

VYSOKÝ MULČOVACÍ POMER

Mulčovací pomer 16:1 znamená, že mulčovací mechanizmus tohto vysávača a drviča lístia dokáže rozdrviť odpad na 16 - krát menšie kúsky. Vďaka nižšiemu objemu nebude potrebné vyprázdňovať zberný kôš až tak často.

 

FÚKAČ LÍSTIA

Potrebujete klasický fúkač lístia? Žiaden problém. Tento vysávač a drvič lístia disponuje aj funkciou fúkania. Zmena medzi saním a fúkaním je mimoriadne jednoduchá a rýchla. Výkonný fúkač lístia budete mať k dispozícii okamžite.

 

 zahradny-vysavac

 

VEĽKOLEPÁ KAPACITA ZBERNÉHO KOŠA

Neoceniteľnou súčasťou vysávača a drviča lístia je zberný kôš. V tomto prípade ide o odolný textilný vak s objemom až 40 litrov. Nepochybne najpraktickejšou vlastnosťou vaku je zips, ktorý uľahčuje jeho vyprázdňovanie

 

S VYSÁVAČOM A DRVIČOM LÍSTIA SA NENAROBÍTE

Ušetrite si čas a námahu. Vysávač a drvič lístia disponuje ergonomicky tvarovanou rukoväťou a držadlom, čo prácu výrazne zjednodušuje. 

Ku komfortu prispieva aj vynikajúco premyslený tvar celého zariadenia, ktoré je skonštruované s maximálnym dôrazom na správne rozloženie hmotnosti.

 

NIELEN NA LÍSTIE

Vysávač, drvič a fúkač si okrem lístia nájde uplatnenie aj pri pokosenej tráve, alebo drobných konárikoch. Všestranné využitie a multifunkčnosť z neho robia neodmysliteľnú súčasť vybavenia každej záhrady a dvora.

 

 zahradny-vysavac-vykonny

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Výkon: 2 800W
 • Maximálne otáčky za minútu: 14 000 ot. / min.
 • Napájanie: 230V
 • Spotreba vzduchu: 13 l / min.
 • Objem zberného vaku: 40 l
 • Počet funkcií: 3

 

NÁŠ TIP 

PRAKTICKÝ ZBERAČ LÍSTIA A TRÁVY

 

zberač lístia a trávy

 

Spoznajte vynikajúci zberač lístia a trávy a uľahčite si prácu v záhrade i v predzáhradke. Pohodlne a bezpečne odstránite kopy lístia i ostatného záhradného odpadu.

 

 

VÝKONNÝ ODSTRAŇOVAČ BURINY Z DLAŽBY - ČISTIČ ŠPÁR

 

odstraňovač buriny z dlažby - čistič špár

 

Spoznajte profesionálny vytrhávač buriny z dlažby, ktorý vám mimoriadne uľahčí vytrhávanie buriny a maximálne skráti čas strávený vytrhávaním buriny.

 

 

PRAKTICKÝ ZÁHRADNÝ KÔŠ  - VRECE NA LÍSTIE

 

záhradný kôš - vak na lístie

 

Vyskúšajte tento ohromný, praktický, záhradný kôš na lístie. Vmestíte do neho veľké množstvo lístia naraz, čo vám značne urýchli a uľahčí prácu na záhrade.

 

 

PRAKTICKÝ VYPAĽOVAČ BURINY

 

vypaľovač buriny

 

Spoznajte vynikajúci  vypaľovač buriny, ktorý vám pomôže udržiavať vaše chodníky vždy nádherne upravené, bez buriny. Ničenie buriny bude účinné, jednoduché a hlavne bez chemikálií, nepoškodíte si okolitú pôdu.

 

 

ROBUSTNÝ A ODOLNÝ PÔDNY VRTÁK DO ZEME

 

pôdny vrták do zeme

 

Spoznajte profesionálny pôdny vrták do zeme, ktorý Vám pomôže pohodlne, rýchlo a efektívne vyhĺbiť akúkoľvek dieru. Nezáleží na tom, či potrebujete zasadiť zeleninu, stromčeky, prevzdušniť pôdu, vykopať jamu na stĺpik s týmto vrtákom to hravo zvládnete.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: