Detoxikačné náplasti - mesačné balenie

Kód: DS99964583
Akcia Tip
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Využite silu prírody na  očistu organizmu a pre prírodnú terapiu  s detoxikačnými náplasťami.  

Náplasti na detoxikáciu sú vyrobené zo 100% prírodných ingrediencií. Vďaka unikátnemu zloženiu majú náplasti pozitívny vplyv na, fungovanie vášho organizmu, odstraňujú toxíny, škodlivé látky a pomáhajú Vám očistiť organizmus, zmierniť a zároveň predchádzať rôznym ochoreniam.

Odstránenie odpadových látok a toxínov prináša veľkú úľavu organizmu, pomoc pri zlepšení zdravotného stavu pri rôznych chorobách ako reuma, artritída, nespavosť, únava, kožné problémy, zápcha, psoriáza. Detoxikácia prispieva tiež k zlepšeniu imunity, zlepšeniu pokožky, pre zastavenie vypadávania vlasov a zvýšenie celkovej vitality.  

Štúdie ukazujú, že detoxikácia pomocou týchto detoxikačných náplastí je oveľa vyššia a rýchlejšia ako pri iných bylinných prípravkoch.


 

Tu nájdete výhodné dvojmesačné balenie náplastí na detoxikáciu pri ktorom získavate dopravu zadarmo na celú objednávku.

Náš tip: Odporúčame Vám tiež akupresúrnu kamienkovú podložku na detoxikáciu a reflexnú terapiu.

Na úbytok telesnej hmotnosti, očistu tela a detoxikáciu môžu byť vhodné tiež náplasti na chudnutie.

Detailné informácie

Podrobný popis

ZBAVTE SA NEŽIADUCICH LÁTOK - TOXÍNOV   

Toxíny sú látky, ktoré na ľudský organizmus pôsobia ako jed. Sú dôsledkom zlej a nevyváženej stravy, alkoholu, cigariet, stresu, nedostatku pohybu, spánku a chemických vplyvov, ktorým sme vystavení doslova na každom kroku.  

Pre zlepšenie vášho zdravotného stavu, zmiernenie únavy a vitalitu má detoxikácia nesmierny zmysel. Detoxikačné náplasti sú vhodným riešením pre odstránenie toxínov. Množstvo toxínov možno ľahko odhaliť na farbe fytovankúšikov po použití. Čím je tmavšia, tím viac škodlivín sa pri kúre vylúčilo.

 

 detoxikacne-naplasti-unikatne

 

UNIKÁTNE DETOXIKAČNÉ NÁPLASTI  

Detoxikačné čistiace náplasti sú neinvazívna a prekvapivo účinná cesta očisty organizmu, ako pomôcť svojmu telu v odstraňovaní ťažkých kovov, metabolických odpadov, toxínov a iných chemikálií. Náplasti predstavujú jednoduchý spôsob detoxikácie bez drastických diét a obmedzovania.   

  • Odstraňujú škodlivé toxíny a posilňujú imunitný systém  
  • Zbavujú stresu, chronickej únavy, zápalu a rôznych bolestí  
  • Žiadne tabletky a chemické látky - čisto prírodné riešenie  
  • Úžasné výsledky  bez vedľajších účinkov  
  • Jednoduché použitie bez drastických diét  
  • Podstatné zníženie telesnej únavy, odstraňujú bolesti hlavy , kĺbov a chrbta 
  • Okamžite zaznamenáte pozitívny efekt, použitie je úplne bezpečné   

 

ČO SA SKRÝVA ZA TAJOMSTVOM ÚSPECHU?  

Telo sa detoxikuje prirodzeným spôsobom a to najmä potením. Prostredníctvom žliaz sa očisťuje lymfa a organizmus sa dostáva do rovnováhy. Preto je tak prospešný šport alebo saunovanie. Podľa tradičnej čínskej medicíny chodidlá obsahujú až 60 aktívnych bodov, ktoré priamo ovplyvňujú ďalšie orgány a chod celého organizmu.  

Potné žľazy spolu s akupresúrnymi bodmi sa nachádzajú vo veľkej miere práve na chodidlách. Túto jedinečnú vlastnosť chodidiel môžete využiť práve pri detoxikácii a podpore vášho zdravia a kondície. Práve z toho dôvodu sa náplasti lepia na chodidlách.  

Unikátne aktívne látky v náplastiach na seba viažu toxíny kolujúce cez tieto akupresúrne body, podporujú ich vylučovanie z tela a tým pomáhajú v procese prirodzenej regenerácie. Detoxikačné náplasti na nohy počas spánku detoxikujú váš organizmus a tak sa starajú o vaše zdravie.  

 unikatne-detoxikacne-naplasti

PRE KOHO SÚ DETOXIKAČNÉ NÁPLASTI VHODNÉ?  

Odpadové látky a toxíny, ktoré sa po celý život hromadia v našom tele, znamenajú pre náš organizmus záťaž v podobe rôznych ochorení, napríklad únava, bolesť hlavy, zlý krvný obeh, chronickej bolesti, slabý imunitný systém, zápcha, artritída, reuma, depresie a kožné ochorenia ako lupienka, ekzém, seborea, časté zápaly a iné ochorenia. Buďte nápomocní svojmu telu pri procese zbavovaní sa týchto odpadových látok.  

  

JEDNODUCHÉ A ÚČINNÉ POUŽITIE

Spôsob aplikovania je veľmi jednoduchý. Umyte si a osušte nohy, pomaly odlepte papier od náplasti. Potom prilepte náplasť na chodidlo. Po 8-10 hodinách odlepte. Utrite povrch mokrým uterákom, aby chodidlá nezostali lepkavé. Náplasť vyhoďte. Používajte, kým sa náplasť prestane tmavo sfarbovať. Potom stačí používať náplasť raz týždenne.  

Náplasti sa odporúča užívať najmenej 30 dní.

 

PRE LEPŠÍ EFEKT - POUŽÍVAJTE AKO MESAČNÚ KÚRU - niekoľkokrát ročne  

Pre maximálny možný detoxikačný účinok sa odporúča používať náplasti 2x ročne (jar, jeseň) v minimálne jednomesačnej až dvojmesačnej kúre. Pri kúre dodržujte zvýšený pitný režim.  

Pre ešte lepší efekt odporúčame čiastočné obmedzenie jedálnička v podobe nižšej konzumácie mäsových a mliečnych výrobkov alebo cukru a zvýšený príjem tekutín.  

 

detoxikacne-naplasti

 

POUŽÍVAJTE NIELEN NA NOHY

Náplasti môžete použiť aj na iné problémové časti tela. Či už sa jedná o bolesť hlavy, kĺbov, zápal, opuch a iné problémy pomôcť môžu práve tieto náplasti. Jednoducho nalepte náplasť na postihnuté miesto a nechajte cez noc pôsobiť.  

 

ZLOŽENIE:  

Obsahujú 100% čisté a prírodné ingrediencie: bambusový ocot, turmalín, chitín a detoxikačné byliny. Komponenty obsiahnuté v zložení náplasti majú prirodzené absorpčné schopnosti a silný antioxidačný účinok.  

Balenie obsahuje 30 náplastí na jedno použitie.  

Náplasti sú určené len pre dospelých. Produkt nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí.  


 

NÁŠ TIP

Akupresúrna kamienková podložka posilňuje tiež imunitu Vášho tela, pomáha pri bolestiach chrbta a hlavy. Kamienky na podložke príjemne masírujú a stimulujú reflexné oblasti chodidiel, uľavujú svalom a dodávajú energiu.  

Pre lepšie tvarovanie postavy a chudnutie odporúčame pás na chudnutie Hot Shappers alebo náplasti na chudnutie.

Ak vás trápi celulitída, účinným riešením je masážny prístroj proti celulitíde.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: