DVOJBALENIE - Farebné lezecké kamene

Kód: DA57856858
€39,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vytvorte svojim deťom lezeckú stenu, ktorá im zaistí zdravý pohyb a rozvinie ich motoriku. Lezecké kamene urobia radosť nielen deťom, ale aj dospelým. Sú skvelým spôsobom, ako zažiť nezabudnuteľné chvíle s rodinou a priateľmi.

Lezecké kamene zaručujú okrem zábavy aj maximálnu bezpečnosť pri používaní. Vďaka protišmykovému povrchu bude vaše dieťa zažívať každodenné víťazstvá, a to bez akéhokoľvek rizika.

Rôzne tvary a kontrastné farby lezeckých kameňov otvárajú nekonečné možnosti kombinácií montáže. Farebnosť navyše zabezpečuje dobrú viditeľnosť na stene.

Rýchla a jednoduchá montáž nepoteší len vaše deti, ale aj vás. Pomocou pribalených prvkov im zhotovíte lezeckú stenu behom chvíľky.


 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ORIGINÁLNE LEZECKÉ KAMENE PRE DETI

Premýšľate, ako efektívne zabaviť svoje deti? Zišlo by sa im viac pohybu? Lezenie vytvára skvelú predispozíciu pre ďalšie športy a posilňuje celé telo. 

Okrem toho je to forma psychohygieny a pomáha objavovať a prekonávať hranice. Lezecké kamene sú to najlepšie, čo môžete svojim deťom dať.

 • Boli navrhnuté a vyvinuté s maximálnym dôrazom na bezpečnosť
 • Majú protišmykový povrch
 • Sú tvarované tak, aby bolo každé uchopenie bezpečné
 • Sú odolné voči poveternostným podmienkam
 • Kamene sú dobre viditeľné vďaka kontrastným farbám
 • Jednoduchá montáž

 

 jedinecne-kamene

 

BEZPEČNOSŤ JE PRVORADÁ

Lezecké kamene nie sú tak celkom kamene. Sú vyrobené z polyetylénu, čo znamená, že sú mimoriadne pevné a odolné voči opotrebeniu. Kvalita materiálu hrá v tomto prípade najdôležitejšiu rolu a tak máte stopercentnú istotu, že kamene zvládnu každú situáciu.

 

PEVNÝ ÚCHOP

Bezpečnosť násobí protišmykový povrch, ktorý je pri lezeckých kameňoch priam nevyhnutný. Lezenie tak bude istejšie a vaše dieťa sa môže viac sústrediť na danú aktivituxcsn

 

ŠPECIÁLNY TVAR 

Senzačnou vlastnosťou lezeckých kameňov je nepochybne ich tvar. Môžete ich priskrutkovať podľa vlastných predstáv, v závislosti čoho bude mať dieťa rôzne možnosti úchopu.

 

 lezecke-kamene-farebne

 

ODOLNÉ VOČI SLNKU A NÍZKYM TEPLOTÁM

Lezecké kamene nemusíte demontovať a odkladať. Materiál, z ktorého sú vyrobené, im zabezpečuje dokonalú odolnosť voči vysokým aj nízkym teplotám. Nestratia svoju pevnosť a nedeformujú sa. Budú neustále pripravené svedomito plniť svoju úlohu. 

 

FAREBNOSŤ NIELEN PRE ZÁBAVU

Spoznajte tajomstvo farebnosti lezeckých kameňov. Farby sú síce veľmi zaujímavé a deti lákajú, aby lozili, no majú aj vyššie poslanie. Kontrastné farby sú lepšie viditeľné, takže máte istotu, že vaše dieťa nešliapne vedľa.  

 

MONTÁŽ ZVLÁDNETE ĽAVOU ZADNOU

Každý lezecký kameň má dve diery na skrutky. Dve skrutky zabránia samovoľnému otáčaniu kameňa. Všetko potrebné nájdete v balení. Potrebujete už iba vŕtačku a stenu, na ktorú chcete lezecké kamene namontovať. O pár minút už môže vaše dieťa zdolávať svoju prvú výzvu.

 

 farebne-lezecke-kamene

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: PE + kovové skrutky
 • Farba: červená, žltá, zelená, modrá, oranžová
 • Rozmery: ~ 12x7x3cm, 10x10x3cm, 11x11x3cm, 11,5x8x3cm

Príslušenstvo:

 • 20 lezeckých kameňov
 • 40 skrutiek
 • 40 podložiek

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: