Gélová čiapka na migrény a bolesť hlavy

Kód: DS93114234
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Terapeutická gélová chladiaca čiapka je určená pri problémoch s bolesťou hlavy, migrénach na relax a odpočinok. Využijete ju aj v letných horúčavách a pri tropických nociach. 

Unikátna gélová čiapka je príjemná na dotyk, hypoalergénna, dokonale sa prispôsobí tvaru vášaj hlavy a dlhodobo, ale zároveň príjemne chladí. Špeciálny gél pôsobí terapeuticky na postihnuté oblasti, pomáha k rýchlej regenerácii a blahodarné uľavuje od bolesti.

Urobte niečo pre zdravie. Túto terapeutickú čiapku si doslova zamilujete. Počas krátkej chvíle v chladničke sa ochladí na požadovanú teplotu a vy si môžete dopriať vytúženú úľavu.

Vďaka špeciálnemu gélu dokonale absorbuje a odvádza prebytočné teplo. Takto Vám poskytuje potrebný komfort a pohodlie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÁ GÉLOVÁ ČIAPKA NA BOLESŤ HLAVY A MIGRÉNU

Gélová chladiaca čiapka je unikátna terapeutická pomôcka s multifunkčným využitím. Môžete ju používať ako obklad, ktorý vám pomôže pri bolestiach, únave a iných problémoch.

Čiapka je pohodlná a je príjemná na dotyk. Kvalitné materiály sú zárukou dlhej životnosti produktu.

  • Skvelo odvádza teplo
  • Možno použiť ako studený aj teplý obklad 
  • Mäkký a pružný materiál
  • Nevyžaduje žiadnu údržbu

 

 ciapka-na-bolest-hlavy

 

TOP VÝROBOK VO SVOJEJ TRIEDE 

Pri výrobe tejto chladiacej čiapky boli použité najkvalitnejšie materiály. Tie zaisťujú maximálnu životnosť, pevnosť, odolnosť a dlhú chladivosť. Vďaka špeciálnemu gélu dokonale absorbuje a odvádza prebytočné teplo. Takto Vám poskytuje potrebný komfort a pohodlie. Pri spaní neprekáža. 

 

PRI BOLESTI HLAVY A MIGRÉNE

Nechcete sa už viac dopovať tabletkami z ktorých Vám býva často zle a ťažko na žalúdku? Skúste čisto prírodné riešenie. Príjemný chladivý gél pôsobí blahodárne a je vhodný pri bolestiach hlavy a migréne. Navyše čiapku  si môžete nasadiť aj na oči. Takto Vám poskytne tmu a jedinečný chladivý účinok.

 

IDEÁLNY V HORÚCE LETO

Počas tropických nocí je táto čiapka na nezaplatenie. Behom okamihu vám pomôže schladiť sa a príjemne spať. Zabezpečuje rovnomerné rozloženie teploty, takže vám nebude horúco. Takto vám umožní pokojný relax a odpočinok.

 

gelova-ciapka-na-bolest-hlavy-a-migreny

 

DOKONALE SA PRISPÔSOBÍ TVARU VAŠEJ HLAVY

Vďaka jedinečnému dizajnu sa čiapka prispôsobí tvaru vašej hlavy. Zároveň je mimoriadne pohodlná. Keď sa otáčate a pohybujete hlavou, gél sa automaticky prispôsobuje tlaku a rovnomerne ho rozkladá po celom povrchu. Vaše telo bude odpočívať v prirodzenej polohe. 

 

ŠPECIÁLNE CHLADIVÝ GÉL

Unikátna čiapka má vkladacie vložky ktoré obsahujú špeciálny gél (polymér ), ktorý umožňuje znížiť telesnú teplotu až o niekoľko stupňov. Vďaka unikátnej technológii makromolekúl gélu, široko používaných v zdravotníctve, skvele absorbuje a odvádza teplo.

 

INŠTRUKCIE K POUŽÍVANIE CHLADIACEJ ČIAPKY NA BOLESŤ HLAVY

Pred použitím vyberte chladiace vložky a vložte ich na pár minút do chladničky. Následne môžete používať.

Gélové vložky udržujte v dostatočnej vzdialenosti od ostrých hrán, alebo ostrých predmetov a od zdrojov vysokej teploty. Čiapku môžete prať v rukách.

 gelova-ciapka-na-bolest-hlavy

 TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: polyester
  • Studený a hrejivý účinok
  • Rozmery: 23,2 x 14,2 x 7,2 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: