Inovatívny elektrický hrejivý šál

Kód: DS79895740
€24,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Užívajte si outdoorové aktivity aj v tom najchladnejšom počasí. S týmto elektrickým hrejivým šálom budete stále v teple.

Elektrický šál vás zahreje extrémne rýchlo a presne tak, ako potrebujete. Stačí si vybrať jednu z 3 úrovní a do 3 sekúnd zabudnete, že vám bola zima.

Pýši sa pohodlným a ultraľahkým materiálom. Komfort pri nosení zabezpečuje aj napájanie cez USB kábel, ktorý môžete zapojiť do mobilného telefónu, alebo notebooku. Tak si môžete užívať hrejivý šál kdekoľvek.

O bezpečnosť sa stará samotný vykurovací systém. Najvyššia teplota sa po 5 minútach automaticky zníži na strednú a po 150 minútach sa vypne. Vďaka tomu nehrozí riziko popálenia.


 

NÁŠ TIP

Odporúčame vám i tieto kvalitné samonahrievacie ponožky.

Pozrite sa tiež na ďalšie produkty starostlivosti o zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIKÁTNY ELEKTRICKÝ HREJIVÝ ŠÁL

Hľadáte šál, ktorý vás efektívne zahreje aj v tých najmrazivejších dňoch? Nech už v zimnom období vykonávate akúkoľvek outdoorovú aktivitu, elektrický hrejivý šál sa postará o to, aby ste boli stále v teple.

 • Disponuje 3 úrovňami teploty
 • Zahreje sa za 3 sekundy
 • Je univerzálny
 • Funguje prostredníctvom USB kábla
 • Je vyrobený z mimoriadne kvalitného a pohodlného materiálu
 • Zmierňuje únavu, pomáha pri svalovom napätí a podporuje krvný obeh
 • Jednoducho sa čistí a udržiava

 inovatívny elektrický hrejivý šál

TEPLOTA, AKÚ POTREBUJETE

Spoznajte efektívny spôsob, ako sa rýchlo a pohodlne zahriať. Elektrický hrejivý šál je ideálnou voľbou, ak potrebujete bojovať s nepriaznivým počasím. Môžete si vybrať až z 3 teplotných režimov, a to 55 °C, 45 °C a 35 °C.

 

RÝCHLY VYKUROVACÍ SYSTÉM

S elektrickým šálom sa zahrejete okamžite. Vykurovací systém stopercentne splní vaše očakávania, a to v podobe rýchleho zohrievania, ktoré trvá len 3 sekundy.

 

UNIVERZÁLNY

Elektrický hrejivý šál môžu používať muži aj ženy, a to vďaka jeho univerzálnej farbe. Dokonale sa hodí k akémukoľvek oblečeniu, nech už idete na svah v lyžiarskej kombinéze, alebo idete behať.

 

skvelý elektrický hrejivý šál 

AKO FUNGUJE?

Objavte maximálny komfort pri nosení elektrického šálu. USB kábel stačí zapojiť do mobilného telefónu, tabletu, notebooku alebo do akéhokoľvek napájacieho zdroja a bude vám spoľahlivo slúžiť počas pobytu v exteriéri.

 

PRÍJEMNÝ MATERIÁL A JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Jedinečnosť elektrického šálu spočíva aj v jeho mimoriadne príjemnom a kvalitnom materiáli. Je ultraľahký a pohodlný pri nosení. Hrejivý šál je vďaka nemu komfortná a funkčná súčasť zimnej výbavy.

Okrem toho sa veľmi ľahko čistí a rýchlo schne, takže ho budete mať zakrátko opäť k dispozícii.

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Zbavte sa únavy a svalového napätia. Teplo, ktoré prostredníctvom elektrického šálu vplýva na krk, môže efektívne bojovať s bolesťami a stuhnutosťou. Taktiež môže zlepšiť krvný obeh v tejto oblasti.

 

kvalitný elektrický hrejivý šál 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Materiál: 60% bavlna, 30% nylon, 6% nylon, 4% iné vlákna; Výplň – 100% polyesterové vlákno
 • Veľkosť: univerzálna
 • Rozmery: 80 x 10 cm
 • 3 režimy: 55 °C, 45 °C, 35 °C

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: