Najúčinnejšia elektrická pasca na komáre

Kód: DS97423388
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Zvíťazte nad otravnými a nebezpečnými komármi vďaka účinnej a štýlovej elektrickej pasci na komáre. Doprajte si ničím nerušený oddych na terase či nočný spánok bez nepríjemných štípancov.

Táto efektívna elektrická pasca na komáre funguje pomocou ultrafialového svetla s vlnovou dĺžkou 365 nm, takže pre ľudí je maximálne bezpečné. Účinne láka komáre a iný hmyz.

Neoceniteľnou vlastnosťou tejto pasce na komáre je aj popruh na zavesenie. Vďaka tomu ju môžete používať skutočne kdekoľvek.

Objavte unikátny spôsob, ako zatočiť s otravným hmyzom vo vašej domácnosti úplne ekologicky a bez akýchkoľvek zdravotných rizík. Táto pasca nepotrebuje žiadne chemické látky, ktoré by mohli ohrozovať vaše zdravie.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie účinné odpudzovače a lapače na rôzne druhy zvierat a rovnako na otravný hmyz v domácnosti aj vonku. 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

EFEKTÍVNA PASCA NA KOMÁRE

Poznáte ten pocit, keď si ľahnete do postele a zrazu počujete známy zvuk, ktorý neveští nič dobré? Vtedy vám neostáva nič iné, len začať neúprosný lov na komára, ktorého síce počujete, no takmer vždy máte problém vidieť ho. 

Pokojný spánok vám v týchto situáciách zachráni elektrická pasca na komáre. 

  • Účinne láka hmyz na svetlo
  • Je bezpečná a ekologická
  • Efektívne likviduje hmyz, ktorý pomocou ventilátora zbiera do nádoby
  • Vďaka popruhu ju môžete zavesiť kamkoľvek
  • Mimoriadne tichá prevádzka
  • Jednoduchá údržba

pasca na komáre 

NEODOLATEĽNÉ UV SVETLO

Niet pochýb, že hmyz láka svetlo. Obzvlášť ultrafialové, pretože to môžu komáre vnímať ako zdroj tepla. S elektrickou pascou na komáre budete mať istotu, že jej žiaden hmyz neodolá.

 

BEZPEČNOSŤ

Elektrická pasca na komáre je nielen mimoriadne účinná pri chytaní komárov, ale je hlavne bezpečná pre ľudí. Vlnová dĺžka 365 nm nepredstavuje žiadne riziko pre vás, ani pre vaše deti či domácich miláčikov.

 

AKO VLASTNE FUNGUJE PASCA NA KOMÁRE?

Po prilákaní hmyzu ho pasca účinne zlikviduje. Ventilátor v spodnej časti pasce ho následne vháňa do praktickej nádoby, ktorá je priehľadná, takže budete mať dokonalý prehľad o množstve nazbieraného hmyzu.

detail pasca na komáre 

POPRUH NA ZAVESENIE

Neuveriteľne praktickou časťou tejto pasce na komáre je popruh, ktorý vám umožní zavesenie pasce všade tam, kam potrebujete. Ušetríte tak miesto na stole počas večernej grilovačky a zabránite deťom a zvieratám v kontakte s ňou.

 

POKOJNÝ SPÁNOK

Ak sa potrebujete pokojne vyspať, elektrická pasca na komáre je pre vás ideálnou voľbou. Svojou tichou prevádzkou vás nebude rušiť a pritom si bude svedomito plniť svoju úlohu. 

 

JEDNODUCHÉ ČISTENIE

Spoznajte čistenie elektrickej pasce na komáre, ktoré je úplne bez námahy. Stačí otočiť nádobou, čím ju oddelíte od pasce. Následne ju stačí opláchnuť a vysušiť. Potom bude opäť pripravená zbierať hmyz. 

 účinná pasca na komáre

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Spotreba energie: 5W
  • Napájanie: USB
  • Tichá prevádzka

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: