Očarujúce 3 v 1 drevené kocky - Mesto - vkladačka a puzzle

Kód: DS82990628
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Očarujúce drevené kocky Mesto 3 v 1ideálnou voľbou pre kreatívnu zábavu. Kocky s viac ako 100 kúskami blokov, puzzle podložkavynikajúca vkladačka sú 3 prvky, ktoré poskytnú deťom nekonečné možnosti výstavby, hrania rôznych hier a rolí.

Okrem zábavy sú unikátne drevené kocky aj kvalitnou vzdelávacou hračkou. Deťom pomáha spoznávať svet okolo seba a rozvíjať manuálne zručnosti, precíznosť i trpezlivosť. Farebné prvky podporujú rozvoj kreativity a logického myslenia.

Perfektné drevené kocky sú nielen pevné a odolné, ale aj krásne vyhotovené s rôznymi detailmiúžasnou farebnosťou.

Súčasťou drevenej skladačky Mesto sú aj puzzle diely, ktoré môžu slúžiť ako podložka pre mesto. Unikátna vkladačka pomôže deťom naučiť sa rozlišovať rôzne tvary zábavným spôsobom.

Jedinečné drevené kocky Mesto 3 v 1 je ako vynikajúca hračka perfektným darčekom pre deti, ktorý kombinuje zábavu so vzdelávaním.


 

NÁŠ TIP

Tu pre vás ponúkame veľké množstvo hračiek pre veľkých aj malých.

 

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ÚŽASNÉ 3 V 1 DREVENÉ KOCKY – MESTO – VKLADAČKA A PUZZLE

Prajete si klasickú a zároveň inovatívne riešenú hračku pre vaše deti? Takouto hračkou sú aj úžasné drevené kocky Mesto 3 v 1 – sú bránou do sveta kreativity, vzdelávania a nekonečnej zábavy.

S kombináciou viac ako 100 kúskov drevených blokov, 20 puzzle dielov a rôznymi prvkami ponúkajú deťom možnosť skladania, tvorby a objavovania.

Ide o hračku, ktorá vás zaručene očarí svojou všestrannosťou a vývojovým potenciálom. Nechajte svoje deti vstúpiť do sveta fantázie a učenia, ktorý je plný radosti a zábavy.

jedinečné 3 v 1 drevené kocky – Mesto – vkladačka a puzzle

AŽ 100 KUSOV BLOKOV

Originálne drevené kocky Mesto 3 v 1 s viac ako 100 kúskami drevených blokov vás očaria svojou všestrannosťou a potenciálom pre niekoľkoročné využívanie hračky. Teraz môžete potešiť vaše deti originálnou a vzdelávacou hrou, ktorá poskytuje hodiny zábavy.

V tejto sade kvalitných drevených kociek a stavebníc nájdete špeciálne prvky ako sú aj:

 • 6 vozidiel: stráž, polícia, sanitka, taxi, vrtuľník, školský autobus
 • 3 stromy
 • 3 postavy: hasič, policajt, zdravotná sestra
 • budovy: banka, škola, kaviareň, polícia, nemocnica, hasiči, čerpacia stanica, hotel

 

KREATÍVNA A EDUKATÍVNA HRAČKA

Jedinečné drevené kocky Mesto sú stvorené pre kreatívne duše detí. Vaše deti budú môcť vytvárať rôzne druhy stavieb, od banky až po nemocnicu. Je to hračka, ktorá nie je len zábavná, ale aj vzdelávacia.

 • pomáha deťom spoznávať svet okolo seba
 • rozvíja ich manuálne zručnosti, presnosť a trpezlivosť
 • prináša radosť z hry

 

PUZZLE AKO PODLOŽKA PRE MESTEČKO

Táto všestranná hračka obsahuje aj 20 drevených puzzle dielov, ktoré možno použiť ako podložku pre mesto. Vaše deti si poľahky vytvoria celé mestečko presne podľa svojich predstáv, alebo aj z pozorovania svojho okolia. Takáto hra pomáha deťom rozvíjať logické myslenie, schopnosť rozhodovať sa a tvoriť.

premiové 3 v 1 drevené kocky – Mesto – vkladačka a puzzle

ORIGINÁLNA VKLADAČKA

Originálna vkladačka je unikátnou súčasťou drevených kociek Mesto. Vedierko, ktoré deti využívajú pri hre, alebo pri uskladňovaní stavebnice, má vrchnák, na ktorom je práve táto úžasná vkladačka. Dieťa tak dokáže upratovať kocky a zároveň sa hrať. Hrá sa totiž jednoducho tak, že vkladá správny tvar kocky do správneho otvoru na vkladačke.

Vďaka tejto vkladačke sa bude u detí zlepšovať ich schopnosť rozpoznávať tvary a farby.

 

NÁDHERNÉ FAREBNÉ PREVEDENIE

Svojimi výraznými farbami a úžasnými detailmi pritiahnu tieto drevené kocky zo stavebnice Mesto pozornosť detí veľmi rýchlo. Farebné prvky podporujú detskú fantáziu a kreativitu. Je to nielen hračka, ale aj nástroj na rozvoj vašich detí. Vďaka hre s farebnými hračkami sa pohodlne naučia dané farby rozpoznávať.

 

VYNIKAJÚCA HRAČKA PRE DETI

Očarujúce drevené kocky Mesto 3 v 1, ako ideálny darček pre deti, sú komplexným balíkom zábavy a vzdelávania.

S viac ako 100 kockami, puzzle dielmi, vkladačkou a rôznymi prvkami, ako sú autá, stromy a postavičky, získate vynikajúcu hračku, ktorá bude pre vaše deti nielen zábavná, ale aj vzdelávacia.

Drevené hračky majú skvelú odolnosť, takže sa ľahko nepoškodia. Vaše deti budú pri hre v bezpečí a budú si môcť užívať túto hračku aj celé generácie.

Darujte svojim deťom nezabudnuteľné zážitky plné kreativity a vzdelávania prostredníctvom jedinečných drevených kociek Mesto 3 v 1.

perfektné 3 v 1 drevené kocky – Mesto – vkladačka a puzzle

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • počet blokov: 100 ks
 • puzzle: 20 ks.
 • rozmery podložky: 55 x 42 cm
 • rozmery vedra: 22 x 22,5 cm
 • hmotnosť: 1,375 kg
 • hmotnosť v balení: 1,769 kg

Balenie obsahuje:

 • 100 kociek vrátane 6 áut (stráž, polícia, sanitka, taxi, vrtuľník, školský autobus), 3 stromy, 3 postavy (hasič, policajt, zdravotná sestra), budovy (banka, škola, kaviareň, polícia, nemocnica, hasiči, čerpacia stanica, hotel)
 • vedro (1 ks)
 • vrchnák - vkladačka (1 ks)
 • puzzle (20ks)
 • vrecko na bloky (1 ks)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: