Populárny detský fotoaparát

Kód: DS47261481 DS77272720 Zvoľte variant
€25,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

 

Spoznajte populárny detský fotoaparát a vaše deti si užijú hodiny kvalitnej, kreatívnej a podnetnej zábavy. V okamihu sa z nich stanú profesionálny fotografi, ktorí zdokumentujú dianie vnútri i vonku.

Unikátny detský foťák disponuje množstvom špeciálnych funkcií a využití. Dieťa s ním dokáže dokonalo fotografovať klasické i špeciálne fotky, natáčať videá, hrať na ňom logické hry.

Špeciálne fotky dokáže vytvoriť vďaka režimu fotografie, kde sú k dispozícii rôzne scény - 4 rámčeky a 6 filtrov. Vaše deti si užijú veľa zábavy, pričom sa im bude prirodzene rozvíjať kreativita a zvedavosť.

V jedinečnom detskom fotoaparáte budete môcť využívať micro SD kartu až do 32 GB. Tento detský foťák navyše zahŕňa v sebe LCD obrazovku, video v HD kvalite s rozlíšením až 1080p, a fotografovanie s rozlíšením 3 megapixely.

Vďaka kvalitnej batérii si vaše deti užijú na jedno nabitie až 1 – 2 hodiny sústavného fotografovania. Svoju novú hračku si určite užijú.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

OČARUJÚCI DETSKÝ FOTOAPARÁT

Chcú aj vaše malé detičky fotografovať všetko na výletoch ako vy? Chcú byť aj s fotografom v ruke ako vy? Očarujúci detský fotograf je tu v takom prípade práve pre ne. Vaše deti budú nadšené.

Je všeobecne známe, že sa deti najviac naučia pozorovaním dospelých. Hra na dospelých je pre ne tá najväčšia zábava. Tento jedinečný detský foťák je ideálnou voľbou.

 

 jedinecny-detsky-fotoaparat

KREATÍVNA A PODNETNÁ HRAČKA PRE DETI

Unikátny detský fotoaparát rozvíja umeleckú stránku detí. Je priam ideálny na rozvoj ich zmyslu pre pozorovanie a predstavivosť.

Detský digitálny fotoaparát je skutočne veľmi jednoduchý na používanie. Ponúka zábavu, pri ktorej deti využijú a zlepšia svoju kreativitu. Môžu sa nadchnúť krásou prírodnej krajiny pri prechádzke, fotiť mravčekov, fotiť pravidelne kvet a pozorovať zmeny na fotkách a podobne.

Jednoducho môžu fotiť ako dospelí. Tento senzačný detský foťák je skutočne typom podmanivej, kreatívnej a hlavne podnetnej hračky.

 

RÔZNE EFEKTY PRE MALÝCH FOTOGRAFOV

Vynikajúci fotoaparát detský ponúka malým fotografom ohromnú zábavu aj vďaka rôznym efektom. V režime fotografie sú k dispozícii rôzne scény - 4 rámčeky a 6 filtrov. Deti tak dokážu vytvoriť rôzne, veľmi zaujímavé a pútavé fotografie, z ktorých sa budú isto veľmi tešiť.

 

VIDEO A 5 LOGICKÝCH HIER

Vďaka špeciálnemu režimu detského digitálneho fotoaparátu dokážu deti natáčať aj krásne videá. Tieto videá budete vedieť natáčať v rozlíšení až 1080p.

V detskom foťáku je navyše zabudovaných aj 5 malých logických hier. Tieto vstavané hry – hlavolamy pomáhajú deťom cvičiť motorickú koordináciu a rozvíjať reaktívne myslenie.

 

 popularny-detsky-fotoaparat

BEZPEČNÝ A ODOLNÝ VOČI NÁRAZOM

Špeciálny detský foťák je ohromne pevný, jeho puzdro je odolné dokonca aj voči nárazom a pádom. Ponúka fantastický spôsob, ako sa vaše dieťa naučí manipulovať s fotoaparátom detským, aby mohlo neskôr využívať fotoaparát klasický.

Je zároveň aj skutočne bezpečný. Je netoxický, vyrobený z mäkkého silikónu.

 

KVALITNÝ A PRAKTICKÝ

Jedinečný, moderný a praktický dizajn detského digitálneho fotoaparátu je ideálny pre rúčky malého fotografa. Dodávaný aj s retiazkou. Najvhodnejší pre deti od 3 do 8 rokov.

Tento detský foťák zahŕňa v sebe LCD obrazovku, vstavané hry, video v HD kvalite s rozlíšením až 1080p, a fotografovanie s rozlíšením 3 megapixely s možnosťou rôznych scén - 4 rámčeky a 6 filtrov.

Jeho TFT obrazovka, čo je druhom LCD obrazovky, s tekutými kryštálmi (720 x 320 px – 2 palce – 50/60 Hz) zabezpečí pri snímaní jasné a realistické farby pre fotografie a videá.

Navyše budete môcť v detskom fotoaparáte využívať micro SD kartu až do 32 GB.

 

VYNIKAJÚCA VÝDRŽ BATÉRIE

Nabíjanie detského foťáku je prostredníctvom USB káblu veľmi rýchle, jednoduché a pohodlné. Po úplnom nabití bude fotoaparát fotografovať vďaka kvalitnej batérii dokonalo 1-2 hodiny.

Navyše disponuje funkciou úspory batérie, takže sa po nastavenom čase vypne.

Teraz je správny čas na to, aby aj vaše detičky mohli nerušene doma i vonku začať fotiť a natáčať videá.

 

 fotoaparat-detsky-jedinecny

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • 3 megapixely
 • Hmotnosť: 55 gramov
 • Rozmery zariadenia: 8,3 x 4,8 x 5,0 cm (zmenšená veľkosť)
 • Rozmery balenia: 13,5 x 8,0 x 5,5 cm
 • 1 retiazka
 • 1 lítiový napájací kábel
 • USB nabíjací kábel
 • Kapacita batérie: DC – 5 V
 • Úspora energie: 1min. /3min. /5min./ OFF
 • 5 režimov: obraz, video, prehrávanie, nastavenie, hry
 • Po úplnom nabití dokáže zariadenie nepretržite fotografovať 1-2 hodiny

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: