DVOJBALENIE - Profesionálny odpudzovač ôs, molí a lietajúceho hmyzu

Kód: DA29694607
€60,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný odpudzovač, ktorý dokonale odpudzuje mole, osi, včely sršne a iný lietajúci hmyz.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky ochráni veľkú plochu. Špeciálne signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu najmä molí, ôs a iných. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k nedostatočnému kŕmeniu, úhynu a opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky aj psy. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Hodí sa do bytov, domov, internátov, hotelov. Zariadenie je napájané pomocou batérií, preto ho môžete umiestniť kdekoľvek.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Vysokofrekvenčná ultrazvuková sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaduceho hmyzu.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 3-balenie odpudzovača lietajúceho hmyzu za zvýhodnenú cenu.

Pozrite si tiež dalšie účinné plašiče a odpudzovače na rôzne druhy zvierat a hmyzu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ MOLÍ A ÔS

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými osami raz a navždy? Chcete sa zbaviť molí v šatníkoch alebo v potravinových skriniach? Prinášame riešenie, ktoré vám môže pomôcť. Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný. Funguje spoľahlivo aj ako preventívny prostriedok.

 • Elektromagnetická sonická technológia
 • Zmeňte svoj domov na silové pole odpudzujúce škodcov
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Pre rôzne druhy molí, ôs, sršňov, včely a iné
 • Účinné vysokokvalitné zariadenie z Nemecka

 

 odpudzovac-lietajuceho-hmyzu

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ ÔS A MOLÍ

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť veľkú plochu.

Signály ovplyvňujú nervový systém hmyzu. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Po niekoľkých dňoch škodce opustia tento priestor. Zároveň zariadenie spôsobuje, že škodcovia sa menej kŕmia a dochádza k ich úhynu.

Frekvenčné signály sú nepočuteľné ľuďom, psom a mačkám a nie je na nich preukázaný žiadny negatívny účinok. Neprodukuje žiadne známe rušenie, ktoré by bolo nebezpečné pre okolité elektrické prístroje . 

 

ODPUDZOVANIE MOLÍ

Mole sú veľmi húževnatý hmyz. Pre úplné odstránenie molí je potrebná trpezlivosť a dodržiavanie aj ďalších zásad, pretože sa rýchlo množia a môžu opustiť polomer zariadenia. Dôrazne odporúčame nasledujúce ďalšie opatrenia:

 • Vysávajte všetky oblasti.
 • Všetku bielizeň v skriniach vyperte a osušte nad 60 °
 • Vyhoďte kontaminované potraviny
 • Dôkladne poupratujte celý dom. Venujte pozornosť aj škáram, rohom, trhlinám,.

Zariadenie môžete používať ako doplnok ku klasickým metódam boja proti moliam. Veľmi účinné aj ako preventívny prostriedok.

 

ODPUDZOVANIE ÔS A LIETAJÚCEHO HMYZU

Aj keď patria osi do kategórie užitočného hmyzu, sú nepríjemným spoločníkom vo vašom obydlí. Tento odpudzovač pomáha odplašovať osi, mole, sršne, včely, komáre a iný lietajúci hmyz a zbaviť Vás týchto otravných návštevníkov.

 odpudzovac-lietajuceho-hmyzu,os

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob ochrany vášho domovaZa pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť veľkú plochu. Hodí sa ako preventívne opatrenie v bytových domoch kde sa vyskytli mole, tak aby sa neobjavili aj u vás.

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA?

Do prístroja vložte batérie a zapnite ho. Plašič umiestnite kdekoľvek do interiérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Prístroj zapnitečím sa automaticky uvedie do činnosti. Môžete ho inštalovať do skríň alebo ku oknám.

Upozorňujeme, že zábrany ako skrinky, pohovky, mäkké povrchy ako záclony, koberce a iné môžu znížiť šírenie frekvenčných vĺn a účinnosť, čo môže mať za následok pomalšie odpudzovanie škodcov. Preto by malo byť zariadenie inštalované tak, aby sa zvuk mohol voľne šíriť.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží.

 odpudzovac-os,moli

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Napájanie z batérie: 6 x AAA (
 • Výstupná frekvencia: periodická (2 sekundy zapnutá a 4 sekundy vypnutá)
 • Displeje: LED indikácia (periodická)
 • Dosah – približne 50m2

 

Návod na použitie: Odpudzovač lietajúceho hmyzu


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: