Roztomilý hovoriaci škrečok

Kód: DS43513085
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Roztomilý hovoriaci škrečok vám ponúka veselé chvíle zábavy a úprimného smiechu pre celú rodinu. Veselým a zároveň smiešnym spôsobom zopakuje to, čo od vás počuje. Zasmejte sa - on sa zasmeje, spievajte - on začne spievať, rozprávajte - on to zopakuje.

Hľadáte interaktívnu hračku alebo nenáročného domáceho miláčika pre svoje deti? Hovoriaci škrečok je ideálnym riešením. Zahŕňa v sebe vlastnosti zábavnej hračky a zároveň svojim jemným plyšovým povrchom dokáže vyvolať roztomilý hrejivý pocit, aký vie vyvolať len milé zvieratko.

Interaktívny hovoriaci škrečok je úžasnou motiváciu pri učení sa cudzích jazykov. Navyše má ideálnu veľkosť – je vysoký 14 cm a teda sa zmestí do každej detskej izby.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

HOVORIACI ŠKREČOK - INTERAKTÍVNA HRAČKA       

Očarujúca hovoriaca hračka v senzačnom prevedení hovoriaceho škrečka vám ponúka veselé chvíle zábavy a úprimného smiechu. Zopakuje všetko, čo hovoríte – slová, krátke vety, spev ba dokonca aj váš smiech a chichotanie. Pokyvuje pri to veselo hlavou hore a dole.

 roztomily-hovoriaci-skrecok

ŠPECIÁLNY DARČEK – HOVORIACA HRAČKA

Tento hovoriaci škrečok je ideálnym darčekom pre chlapcov i dievčatá, ktorý si zaručene obľúbi celá rodina. Pre každého je zábavný hlavne tým, že všetko opakuje - zareaguje na všetky zvuky.

 

VHODNÝ PRI VÝUČBE JAZYKOV

Hovoriaci škrečok môže byť využívaný aj ako edukatívna hračka. Pre najmenších je jedinečnou motiváciou pre rozprávanie, kedy sa tešia z toho, čo povedali sami a následne ich interaktívny hovoriaci škrečok.

Hovoriaci škrečok môže byť takisto veľkou pomocou pre deti, ktoré sa učia cudzí jazyk. Učenie nových slovíčok bude ohromná zábava. Čo sa naučí vaše dieťa, to zopakuje rozprávajúci škrečok. A ten zvládne každý cudzí jazyk.

 

PRÍJEMNÝ MATERIÁL - ROZKOŠNÝ VZHĽAD

Roztomilý hovoriaci škrečok je vyrobený z mäkkého jemného plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a nebudete ho chcieť pustiť z rúk. Navyše sa na vás budú pozerať úprimné tmavé očičká a roztomilý ružový noštek.  Táto hovoriaca hračka má výšku 14 cm, čo je ideálna veľkosť do každej detskej izby. Je jednoducho očarujúci.

 

 roztomily-skrecok

 

AKO HOVORIACEHO ŠKREČKA POUŽÍVAŤ?

Použitie tohto plyšového hovoriaceho škrečka je veľmi jednoduché. Zapnite hračku vypínačom umiestneným na spodnej strane, následne umiestnite hovoriaceho škrečka asi 40 cm od seba a jasne povedzte krátky text, spev, smiech. Škrečok zábavným vysokým hlasom zopakuje, čo počul. Po ukončení hry jednoducho funkciu opakovania slov vypnete. Váš domáci maznáčik bude s vami, ale potichu.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Farba: hnedá
  • Materiál: mäkký plyš
  • Rozmery – výška: 14 cm      
  • Balenie obsahuje 1 kus.
  • Napájanie: 3 x AAA batérie ( nie sú súčasťou balenia)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: