DVOJBALENIE - Solárna lampa proti hmyzu

Kód: DA45698146
€37,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Spoznajte tento výkonnú solárnu lampu hmyzu, ktorá Vám pomôže zbaviť sa otravného hmyzu na vašej záhrade či terase. Je vhodná na komáre, muchy ale aj iný lietajúci či lezúci hmyz.

Za pomoci modernej technológie UV svetla priláka hmyz a ľahkým dotykom ho nadobro zlikviduje. Zariadenie môžete využívať kdekoľvek na záhrade, chalupe, terase, balkónoch či v iných exteriéroch.

Jedinečný patentovaný dizajn zabezpečí, že lapač je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky, psy a iné domáce zvieratá. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s otravnými komármi a muchami.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej záhrady. Napájanie pomocou solárneho panelu so vstavanými batériami zabezpečí, že zariadenie Vám bude spoľahlivo slúžiť po celú noc. Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ LAPAČ KOMÁROV, MÚCH A HMYZU DO EXTERIÉRU

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými komármi raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých múch na vašej záhrade? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s dotieravým hmyzom. Tento jedinečný lapač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

 • Špeciálna UV technológia
 • Jednoduchá inštalácia a manipulácia
 • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
 • Napájané pomocou solárneho panelu
 • Pre komáre, muchy, lietajúci aj lezúci hmyz
 • je ozdobou záhrady, terasy, altánku či balkóna

 

solárna-lampa-proti-hmyzu 

 

AKO FUNGUJE LAMPA PROTI KOMÁROM A HMYZU?

Tento jedinečný lapač využíva najmodernejšiu UV technológiu vďaka ktorej vábi hmyz.  Vďaka tejto technológii hmyz priletí k lampe. Ihneď ako sa hmyz dotkne alebo len trošičku zavadí o výplet, tak dostane ranu elektrickým prúdom a máte od neho pokoj.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia hmyzu z vašej záhrady. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho nainštalujete túto elektronickú jednotku do exteriéru, zapnete a sledujte, ako pomáha odstrániť otravných škodcov! Za pomoci modernej UV technológie a elektriny bezhlučne a netoxicky Vás dokáže zbaviť komárov, múch, ôs, molí...

 

jedinecny-lapac-hmyzu 

 

KDE UMIESTNIŤ LAPAČ?

Lapač hmyzu umiestnite kdekoľvek do exteriérov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do záhrad, kempov, pri stanovačkách, na terasy balkóny a všade, kde si potrebujete poradiť s dotieravým hmyzom. Lapač umiestnite do otvoreného priestoru, tak aby nebol ničím prekrytý a aby bol k nemu dobrý prístup.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že lapač vám vydrží. Lapač hmyzu je navyše vybavený kvalitnou batériou, ktorá je napájaná zo solárneho panelu. Takto Vás bude chrániť 24 h s využitím zelenej energie. 

 

 lapac-hmyzu

 

DVE FARBY SVETLA

Lampa má zároveň BIELE a ŽLTÉ LED diódy, ktoré sa automaticky rozsvietia po zotmení. Farbu LED diód je možné upraviť a zmeniť podržaním vypínača na 3 sekundy.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Solárna LED / UV lampa
 • Zabíja hmyz elektrickým prúdom
 • Účinne bojuje proti muchám, komárom, moliam, osám a inému lietajúcemu hmyzu
 • 2 režimy prevádzky:
 • PIR pohybový senzor, svetlo svieti asi 25 sekúnd
 • PIR pohybový senzor, svetlo svieti asi 25 sekúnd a fialové svetlo je vždy jasné
 • BIELE a ŽLTÉ LED diódy , ktoré sa automaticky rozsvietia po zotmení.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: