DVOJBALENIE - Solárny záhradný lapač hmyzu - pasca

Kód: DA18529301
€28,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje 2x solárný lapač hmyzu

Spoznajte túto účinnú pascu na muchy, osy, sršne a iný lietajúci hmyz, ktorá vám zabezpečí relax vonku bez nepríjemného hmyzu. Na návnadu naláka hmyz dovnútra pasce a tak vás už viac nebude môcť uštipnúť.

Inštalujte pohodlne pascu na lietajúci hmyz do záhrady, v sade, v blízkosti domu, či na farme. Zbavíte sa tak otravných múch, komárov a všetkého lietajúceho hmyzu.

Pascu je vhodné využívať počas celej sezóny.

Vďaka pohodlnej a rýchlej inštalácii vás pasca na muchy a iný hmyz účinne ochráni pred uštipnutím kdekoľvek v prírode, kde bude v blízkosti zavesený tento úžasný lapač.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie odpudzovače a plašiče na rôzne druhy zvierat ktoré vás trápia či už v domácnosti alebo v záhrade.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA PASCA NA LIETAJÚCI HMYZ: MUCHY, OSY, SRŠNE

Ničím nerušená idylka – relax v záhrade. Je to zaručene možné, dokonca aj bez komárov, múch, ôs, či sršňov. Vynikajúcim, spoľahlivým a praktickým pomocníkom sa aj pre vás stane pasca na lietajúci hmyz. 

Táto jedinečná pasca na muchy, osy, sršne zníži ich počet vo vašom okolí veľmi výrazne.

 

 lapac-hmyzu

 

NA VONKAJŠIE POUŽITIE POČAS CELEJ SEZÓNY

Použitie účinnej pasce na komáre je vhodné počas celej sezóny. Je to účinný a estetický spôsob boja proti hmyzu. Jej výrazné účinky, vďaka ktorým sa zbavíte premnoženého hmyzu, oceníte kdekoľvek vo vonkajšom prostredí. Môžete ho inštalovať napríklad:

  • v záhrade
  • na farmách
  • v sadoch
  • na pozemku pri dome

 

OCHRÁŇTE SA PRED NEPRÍJEMNÝM POŠTÍPNUTÍM

V dnešnej dobe sa čoraz viac stretávame s veľkým množstvom silne alergických reakcií po uštipnutí hmyzom. Účinnou prevenciou je aj inštalácia tejto praktickej pasce na muchy, osy, sršne a iný lietajúci hmyz. Spoľahlivo hmyz odláka a vy budete v bezpečí a nerušene relaxovať.

 

ÚČINNÝ PRINCÍP S MODRÝM SVETLOM 

Mechanizmus unikátnej pasce na muchy a iný hmyz je založený na prilákaní hmyzu do vnútra siete pomocou návnady. Keď hmyz vojde dovnútra, nemá už šancu dostať sa von. Pre zvýšenie účinku je lapač vybavený solárnym panelom, ktorý po nasvietení aktivuje modré svetlo, lákajúce hmyz. Taktiež je možné naliať do lapača trochu sladkej vody.

 

 solarny-zahradny-lapac-hmyzu

 

VYDRŽÍ DLHÚ DOBU

Tento praktický lapač na osy a hmyz sa stane neoceniteľným pomocníkom v boji proti hmyzu vo vašej záhrade, na grilovačke, jednoducho kdekoľvek, kde sa budete chcieť zbaviť otravných múch, či komárov.

Nástraha v lapači vydrží dlhé týždne, preto ju nie je potrebné často vymieňať. Praktický solárny lapač je vyrobený z kvalitného odolného plastu, takže ho môžete používať niekoľko rokov po sebe. Stačí ho po sezóne starostlivo vymyť, usušiť a pripraviť na ďalší rok.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 12 cm x 9,5 cm
  • Farba: Zelená/priehľadná
  • Materiál: plast, oceľový háčik
  • Skrutkovacie veko
  • Otvory pre hmyz
  • Solárny panel

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: