Transformovateľné autíčko na diaľkové ovládanie

Kód: DS34572514
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte podmanivé transformovateľné autíčko na diaľkové ovládanie a zažite s ním veľa kreatívnej zábavy. Navyše sa vám zaručene podarí vykúzliť radosť v očiach vašich detí.

Senzačný transformovateľný autobot je snom aj mnohých dospelých. Prečo si neurobiť radosť? Je absolútne vhodným darčekom pre každého milovníka filmu Transformers.

Unikátna transformovateľná auto robot hračka je výborným prostriedkom k mnohým tvorivým hrám detí, ako aj spoločných hier detí a rodičov.

Tento autorobot pre deti je skutočne kvalitnou elektronickou hračkou, vhodnou pre nadšencov elektroniky, mechaniky a všeobecne vedy ako takej.

Túto špeciálnu, veľmi zaujímavú a podnetnú robotickú hračku môžete mať so sebou kdekoľvek, pretože sa vďaka svojim rozmerom ľahko prenáša a na prevádzku vám postačí 5 AA batérií.


 

NÁŠ TIP

Tu ponúkame ďalšie kreatívne hračky na rozvoj kreativity a myslenia

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ŠPECIÁLNE TRANSFORMOVATEĽNÉ AUTÍČKO

Tešíte sa aj vy z radosti v očiach detí? Chceli by ste im takúto radosť vykúzliť? Špeciálne transformovateľné autíčko to dokáže. Je moderné, zaujímavé a zábavné. To je presne to, po čom každé dieťa túži. A keby len dieťa! Často krát je to aj snom mnohých dospelých.

 

transformovatelne-auticko-na-dialkove-ovladanie

 

2 V 1 AUTOBOT

Jedinečný transformovateľný autobot ukrýva v sebe auto a robota. Rýchle, moderné a kvalitné autíčko ponúka možnosť pre rôzne hry ako sú preteky, záchranné akcie a podobne. Unikátny super špeciálny robot zas ponúka priestor na hry fantastického charakteru. Podnecuje väčšiu tvorivosť pri hrách.

 

S DIAĽKOVÝM OVLÁDANÍM

Toto senzačné transformovateľné autíčko je jednoducho ovládateľné pomocou diaľkového ovládača. Vďaka nemu dokážete pohybovať touto kreatívnou hračkou dopredu, dozadu a do bokov.

Samotnú transformáciu autobota docielite pohodlne dlhším stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači. Vaša hračka sa behom okamihu zmení.

 

NIELEN PRE FANÚŠIKOV FILMU

Transformovateľné autíčko na diaľkové ovládanie je absolútne ideálne pre všetkých fanúšikov filmu Transformers, aj tých dospelých. Zároveň je to maximálne vhodnou hračkou pre deti, ktoré fascinuje elektronika, mechanika a veda ako taká.

 

 jedinecne-transformovatelne-auticko-na-dialkove-ovladanie

HRAČKA PRE MENŠIE I STARŠIE DETI

Autorobot na diaľkové ovládanie je vhodnou hračkou pre mladšie i staršie deti. Každé dieťa vo veku od 3 rokov si v ňom nájde tú svoju záľubu. Ponúka sa totiž veľa možností v týchto 3 základných typoch hier s autobotom:

 • hry s autíčkom
 • hry s robotom
 • hry s transformáciou

 

PRAKTICKÉ NAPÁJANIE

Napájanie transformovateľného autíčka na diaľkové ovládanie je veľmi praktické. Stačí 5 malých AA batériivaše obľúbené autíčko si môžete zobrať kamkoľvek so sebou.

 

PODMANIVÁ ELEKTRONICKÁ HRAČKA

Unikátny transformovateľný autobot je vyrobený z kvalitného plastu. Dovnútra konštrukcie je vložená dômyselne prepracovaná moderná elektronika. Pomocou diaľkového ovládača tak dokážete uviesť vašu auto robot hračku kedykoľvek a kdekoľvek do pohybu.

Určite si s týmto podmanivým transformovateľným autíčkom na diaľkové ovládanie užijete veľa zábavy.

 

 jedinecne-transformovatelne-auticko

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • batéria: 4,5 V
 • diaľkové ovládanie
 • napájanie 5 AA batérií ( nie je súčasť balenia) nájdete tu:
 • materiály: plast a elektronika
 • nevhodné pre deti do 3 rokov
 • rozmery autobotov: 19 x 14 x 9 cm
 • rozmer auta: 23 x 9,5 x 5,5 cm

 

Balenie obsahuje:

 • kabriolet
 • diaľkové ovládanie

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: