Profesionálna svietiaca LED doska na obkresľovanie

Kód: DS98002799
Akcia Tip
€25,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Špeciálna svietiaca LED doska je zariadenie, ktoré vám pomôže s profesionálnou kvalitou obkreslit a namaľovať akýkoľvek obrázok. Doska je určená pre deti, študentov, umelcov, fotografov, architektov a iné profesie.

Vďaka vysokému jasu dokonale presvieti obrázok a dovolí vám kresliť jedinečné a detailné diela s úplnou presnosťou. Na rozsvietenú LED dosku položíte predlohy a na ňu čistý papier. Potom už len obkreslite daný obrázok, nápis, portrét či projekt.

Špeciálne tvrdené sklo je rovnomerne podsvietené LED diódami s maximálnym dôrazom na detailný jas. Či už ste v dizajnovom štúdiu, v kaviarni, vo vlaku alebo v škole, pomocou tejto skvelej LED svietiacej podložky môžete získať ten správny jas pre svoj projekt.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA SVIETIACA DOSKA NA OBKRESĽOVANIE

Svietiaca LED doska na obkresľovanie je zábavné a šikovné zariadenie, ktoré používajú profesionáli i fanúšikovia. Poskytne Vám možnosť tvoriť jedinečné a detailné diela, pretože vám umožňuje vidieť jemné línie a tvary lepšie než pri štandardnom osvetlení. LED doska je ideálnym nástrojom pre každého, kto chce mať možnosť robiť detailné diela, dokonale obkresľovať, alebo len chce pracovať na projektoch s lepším osvetlením.  

 

 svietiaca doska

 

PRE KOHO JE VHODNÁ PROFESIONÁLNA SVIETIACA LED DOSKA  

Profesionálna svietiaca LED doska nájde uplatnenie pre profesionálov, nadšencov, ale aj deti, či študentov. Svietiaca LED doska sú životne dôležitým vybavením pre umelcov, ktorí sa špecializujú na grafický dizajn, komiks, kaligrafiu, navrhovanie, tetovanie alebo ilustráciu. Fotografi ju tiež používajú na prezeranie negatívov alebo diapozitívov, architekti pri zdokonaľovaní svojich návrhov a na trasovanie. Kreatívne ľudia si obľúbili túto podložku pre jej nekonečné možnosti, ako podporiť ich tvorbu.  

 

NAJJASNEJŠIE SVETLO PRE DOKONALÉ OBKRESĽOVANIE

Jasné LED osvetlenie je rovnomerne rozmiestnené po celej ploche tejto dosky. Jas je vysoký a kontrastný. To umožňuje užívateľovi vidieť viac detailov a zdokonaliť svoju prácu s mimoriadnou presnosťou.  

 

TVRDENÉ SKLO, KTORÉ SA NEPOŠKRIABE   

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály pre maximálnu a dlhodobú funkčnosť produktu. Špeciálne tvrdené sklo je určené pre prácu s perom, či ceruzkou. Je upravené tak aby nedošlo k jeho poškodeniu ani pri opakovanom používaní a menej šetrnom zaobchádzaní.  

 

    svietiaca led doska

 

ĽAHKÁ A PRENOSNÁ DOSKA  

Špeciálna kresliaca doska je veľmi ľahká a prenosná. Je napájaná z káblu micro USB. Pre jej kompaktné rozmery a ľahkosť si ju môžete pohodlne vziať kamkoľvek so sebou a pracovať na svojich projektoch kdekoľvek.  

 

AKO UNIKÁTNY DARČEK PRE DETI  

Milujú vaše deti kreslenie? Potom je táto LED obkresľovacia doska stvorená práve pre nich. Deti pomocou tejto dosky dokážu vytvoriť jedinečné diela z ktorých budú mať neskutočnú radosť. Tento darček ich neomrzí ani po rokoch.  

 

AKO SA LED SVETELNÁ DOSKA POUŽÍVA  

LED svetlo perfektne presvieti papier a z predlohy obkreslíte najmenší detail. Na rozsvietenu LED dosku položíte predlohu a na ňu čistý papier. Potom už len obkresľujete daný obrázok, nápis, portrét, či projekt.  

 

  profesionalna-svietiaca-led-doska

   TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA  

 • Materiál: akryl  
 • Rozmery: 33,5 cm x 23,3 cm  
 • LED osvetlenie  
 • Tlačidlo ON / OFF  
 • Farba: biela s čiernym panelom  
 • Dotykové ovládanie  
 • Napájanie: mikro USB  
 • Prenosné  
 • Vhodné pre deti, študentov, dizajnérov, umelcov

 

Obsah balenia 

 • 1x svietiaca doska  
 • 1x mikro USB kábel 

   


 

NÁŠ TIP

 

ÚCHVATNÁ 3D KRESLIACA TABUĽA

3D kresliaca tabuľa

Spoznajte kúzlo 3D obrazov s touto jedinečnou magickou 3d tabuľou, s ktorou si užije veľa zábavy doslova každý. Vaše kresby sa zobrazia rovno pred vami v úžasnom 3D priestore.

 

 

JEDINEČNÝ DETSKÝ PROJEKTOR NA KRESLENIE

 

detský projektor na kreslenie

 

Oslňte svoje deti senzačným detským projektorom na kreslenie, ktorý ponúka jedinečný spôsob, ako rozvíjať ich umelecké schopnosti. Vďaka jednoduchému spôsobu manipulácie s projektorom vytvorí vaše dieťa obrázok veľmi pohodlne a nádherne.

 

 

SKVELÝ PROJEKTOR NA OBKRESĽOVANIE Z MOBILU

 

projektor na obkresľovanie z mobilu

 

Špeciálny projektor na obkresľovanie z mobilu či tabletu je zariadenie, ktoré vám pomôže s profesionálnou kvalitou obkresliť a namaľovať akýkoľvek obrázokProjektor je určený pre deti, študentov, umelcov, fotografov, architektov a iné profesie.

 

  

PROFESIONÁLNE AKRYLOVÉ FIXKY

 

akrylové fixky

 

Vyskúšajte profesionálne akrylové fixky a odhaľte ich nekonečné tvorivé možnosti pri vašich kreatívnych činnostiach. Sú navrhnuté tak, aby priniesli radosť a inšpiráciu nielen deťom, ale aj dospelým.

 

 

KUFRÍK NA KRESLENIE

 

sada na kreslenie - výtvarný kufrík

 

Milujú vaše deti kreslenie? Chcete im dopriať jedinečnú sadu pre ich kreatívne tvorenie? Spoznajte tento jedinečný kufrík na kreslenie, s ktorým budú diela vašich malých umelcov dokonalé.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: