Elektrický vláčik - veľká vláčkodráha

Kód: DS11640704
€55,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento jedinečný elektrický vláčik, ktorý si zamiluje každé dieťa.

Veľká dráha je dlhá až 9 metrov a obsahuje koľajnice, výhybky, most, elektrický vláčik, vagóny a iné príslušenstvo.

Je vhodná pre chlapcov aj dievčatá ako jedinečný darček s ktorým si užijú hodiny zábavy. Jedinečná veľká vláčiková sada je kreatívny darček, pomocou ktorého si vaše deti precvičia svoju fantáziu a kreativitu.

Vlaková dráha je vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, skladná a ľahko prenosná.


NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2 balenie svietiacej autodráhy ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

 

Detailné informácie

Podrobný popis

VEĽKÁ VLAKOVÁ DRÁHA

Táto jedinečná vláčiková dráha sa skladá z 86 dielov, precízne vyrobených a dokonale opracovaných, ktoré si vyskladať podľa vlastného želania. Súprava obsahuje okrem iného dráhu, vláčik, vagóny, mostík so zdvíhacím ramenom, súpravu stromov a značky. 

Rušeň s vagónmi sú spojené pomocou špeciálnych hákov, ktoré sú umiestnené na konci lokomotívy a každého vozňa. Dráha obsahuje aj výhybky, vďaka nim môžete kedykoľvek zmeniť trasu stroja. Elektrický vláčik je poháňaný batériami.

 

 velka-vlackodraha

AŽ 9 METROV ZÁBAVY

Celková dĺžka dráhy je až 9m! To umožňuje ľubovoľné poskladanie tejto dráhy. Takto si môžete zakaždým postaviť inú dráhu, takže zábava nebude monotónnou.

Kusy dráhy sa dajú ľahko a rýchlo navzájom kombinovať a vďaka špeciálnym spojom zostáva konštrukcia počas hry stabilná . 

 

MNOŽSTVO DOPLNKOV

Dráha obsahuje aj skvelé doplnky, ako sú autá, stromy a značky, vďaka ktorým bude zábava realistickejšia a dieťa si bude môcť navrhnúť krajinu okolo trate. Okrem toho je možné túto dráhu kombinovať s inou dráhou z rovnakej série. 

 

 vlackodraha

PREBUDÍ PREDSTAVIVOSŤ

Táto jedinečná vlaková dráha podnecuje predstavivosť a núti dieťa myslieť kreatívne. Možnosť vyrobiť si vlastné trate a ich stavbu a následne navrhnúť a vytvoriť okolo nich krajinu je skvelá zábava pre každého. Hra s lokomotívou rozvíja pohybové a manuálne zručnosti. Prostredníctvom hry sa dieťa učí logickému mysleniu, ako používať predmety a ako ich spájať.

 

IMITÁCIA SKUTOČNÉHO VLAKU

Vláčik bol navrhnutý tak, aby do najmenších detailov reprodukoval skutočný stroj. Po zapnutí sa vlak sám pohybuje po koľajisku a ťahá so sebou pripojené vozne. Súčasťou sady je aj mostík s tunelom, ktorý môže dieťa ovládať tlačidlom. Otvorenie alebo uzavretie cesty vlakom.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Táto vlaková dráha bola vyrobená z pevných a kvalitných materiálov, ktoré znesú aj menej šetrné zaobchádzanie. Zároveň je ľahko prenosná a skladná.

 unikatna-vlackodraha

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA 

  • vek: 3+
  • dĺžka dráhy: 9m
  • počet prvkov: 86
  • Rozmery lokomotívy s vagónmi (dĺžka / šírka / výška): 60 / 2,5 / 3 cm
  • lokomotíva + 4 osobné vozne
  • 5 budov
  • most s tunelmi
  • príslušenstvo x19
  • 43 kusov koľají
  • napájanie: 2xAAA batérie 1,5 V (nie sú súčasťou balenia)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: