TROJBALENIE - Účinná pasca na muchy, osy, sršne a iný lietajúci hmyz

Kód: DB67810234
€44,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte túto účinnú pascu na muchy, osy, sršne a iný lietajúci hmyz, ktorá vám zabezpečí relax vonku bez nepríjemného hmyzu. Na návnadu naláka hmyz dovnútra pasce a tak vás už viac nebude môcť uštipnúť.

Inštalujte pohodlne pascu na lietajúci hmyz do záhrady, v sade, v blízkosti domu, či na farme. Zbavíte sa tak otravných múch, komárov a všetkého lietajúceho hmyzu.

Tento výnimočný lapač je zaručene ekologický, neobsahuje žiadne chemikálie. Návnada, ktorá láka hmyz do pasce, je vyrobená z potravinových zložiek.

Návnada v pasci na hmyz vám vydrží neuveriteľne dlho. Pascu je vhodné využívať počas celej sezóny.

Vďaka pohodlnej a rýchlej inštalácii vás pasca na muchy a iný hmyz účinne ochráni pred uštipnutím kdekoľvek v prírode, kde bude v blízkosti zavesený tento úžasný lapač.


NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie odpudzovače a plašiče na rôzne druhy zvierat ktoré vás trápia či už v domácnosti alebo v záhrade.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VYNIKAJÚCA PASCA NA LIETAJÚCI HMYZ: MUCHY, OSY, SRŠNE

Ničím nerušená idylka – relax v záhrade. Je to zaručene možné, dokonca aj bez komárov, múch, ôs, či sršňov. Vynikajúcim, spoľahlivým a praktickým pomocníkom sa aj pre vás stane pasca na lietajúci hmyz. 

Táto jedinečná pasca na muchy, osy, sršne zníži ich počet vo vašom okolí veľmi výrazne.

 

 ucinna-pasca-na-muchy-a-srsne

 

NA VONKAJŠIE POUŽITIE POČAS CELEJ SEZÓNY

Použitie účinnej pasce na komáre je vhodné počas celej sezóny. Je to účinný a estetický spôsob boja proti hmyzu. Jej výrazné účinky, vďaka ktorým sa zbavíte premnoženého hmyzu, oceníte kdekoľvek vo vonkajšom prostredí. Môžete ho inštalovať napríklad:

  • v záhrade
  • na farmách
  • v sadoch
  • na pozemku pri dome

 

OCHRÁŇTE SA PRED NEPRÍJEMNÝM POŠTÍPNUTÍM

V dnešnej dobe sa čoraz viac stretávame s veľkým množstvom silne alergických reakcií po uštipnutí hmyzom. Účinnou prevenciou je aj inštalácia tejto praktickej pasce na muchy, osy, sršne a iný lietajúci hmyz. Spoľahlivo hmyz odláka a vy budete v bezpečí a nerušene relaxovať.

 

EKOLOGICKÝ LAPAČ

Unikátny lapač na hmyz je ekologický, neobsahuje žiadne chemikálie. Využíva špeciálne vyvinutú návnadu potravinového pôvodu. Špeciálne vybrané zložky v návnade zaručujú prilákanie všetkého hmyzu vo vašom okolí.

 pasca-na-osy-

ÚČINNÝ PRINCÍP

Mechanizmus unikátnej pasce na muchy a iný hmyz je založený na prilákaní hmyzu do vnútra siete pomocou návnady. Keď hmyz vojde dovnútra, nemá už šancu dostať sa von. 

 

VYDRŽÍ DLHÚ DOBU

Tento praktický lapač na osy a hmyz sa stane neoceniteľným pomocníkom v boji proti hmyzu vo vašej záhrade, na grilovačke, jednoducho kdekoľvek, kde sa budete chcieť zbaviť otravných múch, či komárov.

Nástraha v lapači vydrží dlhé týždne, preto ju nie je potrebné často vymieňať.

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Inštalácia pasce na muchy, osy, sršne a iný hmyz je veľmi jednoduchá:

  • Obsah vrecka s práškovou návnadou vysypete do nádoby a prilejte 1 liter vody
  • Pascu zavesíte vonku na slnečnom mieste medzi zdrojom letu múch a budovami vo vzdialenosti najmenej 15 metrov od budov
  • Plne sa aktivuje asi po 4 dňoch

 

 pasca-na-muchy

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Set obsahuje:

  • Lapač hmyzu
  • Prášková návnada

 


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: