Účinný obojok proti blchám a kliešťom

Kód: DS51948156
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Získajte prevahu nad parazitmi, ktoré ohrozujú vášho domáceho miláčika. Tento obojok proti blchám a kliešťom mu poskytne efektívnu ochranu až po dobu 6 mesiacov. 

Doprajte svojmu psovi tú najlepšiu starostlivosť. Obojok proti blchám a kliešťom je maximálne bezpečný, takže ho môže nosiť po celú dobu účinnosti. 

Boj proti blchám a kliešťom nezmarí ani voda a vlhkosť. Obojok je vodeodolný, takže ak si váš pes doteraz s nadšením užíval šantenie vo vode, môže v tom bezstarostne pokračovať.

Obojok proti blchám a kliešťom je vhodný aj pri silnej invázii parazitov. Taktiež ho môžete používať ako efektívnu prevenciu. Účinná látka zabíja blchy, ničí vajíčka a larvy a odpudzuje kliešte.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete akciové 2-balenie obojku proti blchám a kliešťom za zvýhodnenú cenu.

Pozrite sa na ďalšie doplnky a potreby pre Vašich domácich maznáčikov. 

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SPOĽAHLIVÝ OBOJOK PROTI BLCHÁM A KLIEŠŤOM

Hľadáte pre svojho štvornohého miláčika účinnú ochranu pred parazitmi? Zvádzate neustály boj pri striekaní repelentných sprejov, ktoré sa vášmu psovi z nejakého dôvodu nepáčia? Vyskúšajte obojok proti blchám a kliešťom a starosti s parazitmi pokojne zahoďte za hlavu.

  • Účinnosť až 6 mesiacov
  • Je maximálne bezpečný a neruší čuch
  • Je odolný voči vode a slnečnému žiareniu
  • Funguje ako efektívna ochrana pred parazitmi
  • Je vhodný pri silnej invázii
  • Ničí aj vajíčka a larvy

 

 jedinecny-obojok-proti-kliestom

AKO DLHO BUDE VÁŠ MAZNÁČIK CHRÁNENÝ?

Spoľahnite sa, že parazity sa budú vášmu chlpáčovi zďaleka vyhýbať. Antiparazitný obojok mu poskytne dlhodobú a efektívnu ochranu až po dobu 6 mesiacov. Tajomstvo spočíva v postupnom uvoľňovaní účinnej látky počas celej doby používania.

 

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Obojok proti blchám a kliešťom je nekompromisný k parazitom, no pre vášho psíka je absolútne bezpečný. Je vyvinutý v súlade s bezpečnostnými štandardmi, takže nenarúša čuchové receptory a je ohľaduplný k pokožke a srsti.

 

ANTIPARAZITNÝ OBOJOK DO KAŽDÉHO POČASIA

Miluje váš pes kúpanie či šibalstvá v mlákach? Môžete ho pustiť do dažďa úplne bez výčitiek, pretože obojok proti blchám a kliešťom spoľahlivo odoláva vode a vlhkosti

Jeho účinnosť neovplyvní ani slnečné žiarenie, takže sa stane neoceniteľným štítom v každej situácii.

 

 obojok-proti-kliestom

 

ÚČINNÁ PREVENCIA

Chráňte svojho psa pred blchami a kliešťami. Repelentný obojok funguje ako skvelá prevencia. Kliešte začínajú číhať už počas prvých jarných dní a blchy predstavujú hrozbu takmer vždy, keď váš pes príde do kontaktu s inými zvieratami. S týmto obojkom sa však nemusíte obávať. 

 

NIKDY NIE JE NESKORO

Priniesol si váš psík suvenír z prechádzky? Nezúfajte. Obojok proti blchám a kliešťom ho zbaví parazitov aj pri silnom zamorení. Účinne zabíja hmyz a chráni pred opätovnou inváziou. 

 

VAJÍČKA A LARVY NEMAJÚ ŠANCU

Neoceniteľnou funkciou obojka proti blchám a kliešťom je nepochybne aj efektívne ničenie lariev a vajíčok týchto parazitov. Ochrana je tak stopercentná.

 

 obojok-proti-blcham-a-kliestom

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Určenie: proti blchám a kliešťom
  • Doba pôsobenia: 6 mesiacov
  • Určené pre psov do 35 cm.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: