Veľký psí záchod

Kód: DS64716925
€35,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Psí záchod je nesmierne užitočný a moderný spôsob starostlivosti o vášho psíka. Stáva sa z neho nenahraditeľný pomocník keď ste unavený, za daždivého počasia, mrazu alebo v skorých ranných hodinách. Pre psíka je menej stresujúce, keď nemusí čakať dlhé hodiny, kým prídete z práce. Takto budete mať istotu aj pri neskoršom príchode, že sa vášmu psíkovi nestane nepríjemná nehoda.

Toaleta pre psy ponúka inovatívny spôsob výučby šteniat. Dizajn verne napodobňuje trávu, takže psík bude zvyknutý chodiť na potrebu do trávy. Je ideálnou pomôckou pre starých a chorých psíkov.

Obsahuje antimikrobiálnu trávu, ktorá odstraňuje zápach,  takže váš byt či dom bude stále čistý a svieži. Používať ho môžete kdekoľvek v byte, na balkóne či terase. Psík si uľaví, aj keď ho výnimočne nestihnete vyvenčiť.

Čistenie je nesmierne jednoduché, pohodlné a rýchle. Vďaka špeciálnym materiálom a kvalitnej výrobe možete záchodík používať opakovane.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete balíček 2ks vyčesávacích rukavíc srsti pre psy a mačky ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.  

Ak máte zvieracieho miláčika je pre Vás doslova nevyhnutnosťou tento samočistiaci odstraňovač chlpov. Ušetrí vám nervy, čas a peniaze.  

Pre jednoduché a rýchle upratovanie je vhodný mop s rozprašovačom s ktorým ihneď upracete akýkoľvek neporiadok po vašom miláčikovi.  

Odporúčame vám i ďalšie darčeky pre milovníkov zvierat.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIKÁTNA PSIA TOALETA - TO NAJLEPŠIE RIEŠENIE

Mnoho psíkov sa dáva do útulkov z dôvodu, že členovia rodiny neboli pripravení na každodenné ranné vstávanie a potrebné každodenné vychádzky za každého počasia. S týmto jedinečným domácim záchodom pre psov sa toto riziko výrazne znižuje. Od teraz už nebudete mať také problémy s venčením psíka.

Práve pre vás prinášame tento jedinečný veľký psí záchod. Vďaka vernému trávnatému dizajnu sa nemusíte báť, že by sa váš psík odnaučil chodiť na potrebu von. No v prípade potreby bude stále po ruke tento skvelý záchodík, ktorý má tieto jedinečné vlastnosti:

   
 • Rýchlo schnúci povrch
 • Zabraňuje pachom a šíreniu mikróbov
 • Univerzálna veľkosť pre stredné a veľké plemená psov
 • Hygienické a rýchle čistenie
 • Opakovateľné použitie
 • Jedinečný a funkčný dizajn

kvalitný psí záchod 

PRE POHODLNÝ A EFEKTÍVNY VÝCVIK ŠTENIAT

Využívanie domácej toalety pre psov je nenahraditeľné počas výcviku šteniatka, ale dá sa efektívne kombinovať s klasickou potrebou prakticky nepretržite počas celého života psa. Skvelý a verný dizajn napodobňuje pri výcviku skutočnú trávu. Takto sa psík rýchlejšie naučí vykonávať potrebu do trávy. Tento domáci záchod pre psov je jedinečná pomôcka s ťažkou etapou života šteňaťa.

 

PRE CHORÉ A STARÉ PSY

Je váš psík starý alebo chorý? Z nejakého dôvodu je pre neho pohyb utrpením? S týmto produktom mu pomôžete. Táto trávniková toaleta je tým najlepším riešením pre potreby vášho psíka, keď s ním nemôžete z nejakého dôvodu ísť von. Je  vynikajúci na pomoc starším, zraneným alebo chorým psom.

 

CHRÁNI VAŠU PODLAHU

Domáca toaleta pre psy vám pomôže ochrániť váš majetok pred nešťastnými nehodami. Tiež chráni city psíka. Pre psíka je veľmi zraňujúce, keď musí vykonať potrebu v byte. Takto pomôže vám aj vášmu miláčikovi.

jedinečný psí záchod

ŠPECIÁLNY A FUNKČNÝ DIZAJN

Veľká toaleta pre psy je zostavená z troch špeciálnych dielov. Obsahuje podložku zo syntetickej trávy, mriežku a odnímateľný podnos na odpad. WC je mäkké, hygienické a pohodlné. Je odolné proti poveternostným vplyvom, takže ho môžete používať doma, na balkóne, v predsieni či na záhrade. Vďaka špeciálnym materiálom má vysokú pevnosť a bude vám slúžiť po dlhú dobu. 

 

AKO PSÍ ZÁCHOD FUNGUJE

Keď váš psík ide na toaletu, moč prechádza cez špeciálnu antibakteriálnu trávu a cez rošt. Zachytáva sa v zbernej nádobe. Rošt drží oddelenú trávnatú časť od moču. Špeciálny antibakteriálny materiál dokonale odstraňuje pachy, takže váš byt bude stále čistý a svieži. Čistenie je potrebné až po opakovanom používaní.

 

JEDNODUCHÉ A RÝCHLE ČISTENIE

Čistenie je jednoduché, rýchle a pohodlné. Trávu zalejte teplou vodou a vyprázdnite zásobník. V prípade silnejšieho znečistenia môžete celé wc pre psov vysprchovať a nechať vyschnúť. Následne môžete používať opakovane.

   
 • Odoláva zápachom
 • Skladá sa z nádobky, roštu a antibakteriálnej trávy
 • Jednoduchá údržba (opláchnete mydlovou vodou)
 • Rozmery: 68 x 40 cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: