Spoľahlivý GPS obojok pre psa a mačky

Kód: DS25692273
€55,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte spoľahlivý GPS obojok pre psov a mačky a získate dokonalý prehľad o pohybe vášho štvornohého miláčika.

Tento jedinečný obojok s GPS má tzv. pet friendly dizajn, takže sa môžete spoľahnúť, že jeho nosenie nijak neohrozí vaše domáce zvieratko.

Unikátny GPS obojok pre psa a mačky stačí nasadiť na krk vášmu psíkovi, alebo mačičke a budete môcť sledovať každý jeho pohyb priamo vo vašom mobilnom telefóne.

K dispozícii vám bude aj história pohybu vášho zvieraťa. Ďalšou výnimočnou funkciou je aj možnosť nastavenia virtuálneho plotu. Ak vaše zvieratko prekročí hranice označeného územia, veľmi jednoducho to zistíte v mobilnej aplikácii.

Používanie GPS obojku je veľmi spoľahlivé, pretože je plne funkčný aj v daždi.


 

NÁŠ TIP


Tu nájdete výhodné balenie Vodítko na behanie so psom + Svietiaci obojok pre psa, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Tu nájdete balíček 2ks vyčesávacích rukavíc srsti pre psov a mačky ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Ak máte zvieracieho miláčika je pre Vás doslova nevyhnutnosťou tento samočistiaci odstraňovač chlpov. Ušetrí vám nervy, čas a peniaze.

Pre jednoduché a rýchle upratovanie je vhodný mop s rozprašovačom s ktorým ihneď upracete akýkoľvek neporiadok po vašom miláčikovi.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PRAKTICKÝ GPS OBOJOK PRE PSA A MAČKY

Ani vy si neviete predstaviť, že by sa vám stratil váš štvornohý miláčik? Takýmto prípadom je skutočne lepšie predchádzať. Pomocou praktického GPS obojku pre psa a mačky dokážete ochrániť vaše domáce zvieratká veľmi pohodlne, elegantne a spoľahlivo.

 • stráženie psov a mačiek
 • dlhá pohotovostná doba
 • rýchle nabíjanie
 • odolný voči dažďu
 • virtuálny plot

 

gps-obojok-pre-macky

 

STRÁŽENIE DOMÁCICH MILÁČIKOV

Vďaka unikátnemu obojku s GPS budete v každom okamihu dňa vedieť, kde sa váš psík, či mačička nachádzajú. Je to veľmi jednoduché. Stačí nasadiť obojok, a okamžite budete môcť vo vašom mobilnom telefóne sledovať pohyb vášho domáceho zvieratka.

V mobilnom telefóne dokážete spätne sledovať aj históriu pohybu zvieratka.

 

RÝCHLE NABÍJANIE

Nabíjanie praktického GPS obojku pre psov a mačky je veľmi rýchle. GPS obojok sa nabíja pomocou magnetického nabíjania. K tomuto nabíjaniu vám poslúži priložený nabíjací kábel.

 

DLHÁ POHOTOVOSTNÁ DOBA

Stráženie vášho domáceho miláčika bude skutočne veľmi spoľahlivé, nakoľko pohotovostná doba tohto jedinečného obojku GPS je až 10 hodín. Stráženie vášho psíka, alebo mačičky bude úplne pohodlné a jednoduché. Získate potrebný prehľad o pohybe vášho domáceho miláčika.

 

gps-obojok-

 

ODOLNÝ VOČI DAŽĎU

Veľmi praktickou vlastnosťou tohto produktu je jeho výnimočná odolnosť voči dažďu. Nebudete sa musieť obávať nepriaznivého počasia. Lokátor – obojok GPS bude funkčný aj vtedy, keď bude vonku pršať. Stráženie vášho domáceho zvieratka nebude nijak obmedzené. Na váš GPS obojok pre psov a mačky sa budete môcť vždy spoľahnúť.

 

NASTAVENIE VIRTUÁLNEHO PLOTU

Pomocou tohto špeciálneho GPS  obojku a lokátoru pre psov a mačky dokážete označiť hranice vášho pozemku vďaka funkcie nastavenia virtuálneho plotu. Ak vaše zvieratko opustí tento priestor, veľmi ľahko to vo vašej mobilnej aplikácii zistíte.

 

PET FRIENDLY DIZAJN

Pri výrobe tohto špeciálneho obojku GPS mysleli jeho výrobcovia nielen na potreby vaše, ako majiteľa zvieratka, ale predovšetkým na samotné zvieratá. Pet friendly dizajn, ktorý je typický pre toto zariadenie znamená, že je navrhnutý tak, aby bol pre zvieratá čo najprirodzenejší.

 

spolahlivy-gps-obojok-pre-psy

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Veľkosť: 53,3 x 23 x 29 mm
 • Materiál: PC + kov
 • Nabíjacie rozhranie: kontaktné magnetické nabíjanie
 • Typ polohovania: GPS + AGPS + WIFI + základňová stanica
 • Kapacita batérie: 500 mAh
 • Doba používania: cca 5 - 10 dní
 • Doba nabíjania: cca 2 hodiny
 • Presnosť polohovania : 5 m
 • Obsah balenia: 1 x GPS lokátor, 1 x obojok, 1 x nabíjací kábel

Návod na použitie: GPS obojok pre psa a mačky- CZ/SK


 

NÁŠ TIP

JEDINEČNÉ INTELIGENTNÉ DETSKÉ HODINKY S GPS

 

detské inteligentné hodinky s gps

 

Spoznajte tieto jedinečné inteligentné hodinky s GPS lokátorom, ktoré sú navrhnuté na zvýšenie bezpečnosti vašich detí. Hodinky disponujú všetkými potrebnými funkciami vrátane volania, SOS tlačidla, fotoaparátu a iné.

 

 

VYNIKAJÚCI BLUETOOTH HĽADAČ KĽÚČOV

 

hľadač kľúčov bluetooth s lokalizáciou

 

Vyskúšajte excelentný hľadač kľúčov bluetooth a vaše kľúče nájdete v priebehu okamihu. Navyše vám pomôže lokalizovať aj váš mobil, či iné predmety, ako batoh, kufor, kabelku a podobne.

 

 

KVALITNÁ VYSIELAČKA

 

vysielačky

 

Objavte jedinečnú vysokokvalitnú vysielačku, ktorá v sebe zahŕňa značnú kvalitu prevedenia a zároveň jednoduchosť ovládania.

 

 

VYNIKAJÚCI SMART FITNESS NÁRAMOK

 

smart fitness náramok

 

Spoznajte aj vy populárny smart fitnes náramok, vďaka ktorému si zlepšíte váš životný štýl. Poskytne vám kontrolu vášho zdravotného stavu a zároveň vám umožní využívať dokonalejšie funkcie vďaka prepojeniu na váš mobilný telefón.

 

 

SPOĽAHLIVÝ A BEZPEČNÝ OSOBNÝ ALARM

 

osobný alarm

 

Mini vreckový osobný alarm je spoľahlivá bezpečnostná pomôcka pre ľudí, ktorí potrebujú okamžitú pomoc. Majte ho v prípade núdze hneď pri sebe, keďže je vo forme kľúčenky. Vydáva hlasný zvuk, čo môže prilákať pozornosť aj na diaľku.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: