DVOJBALENIE - Výkonný profesionálny odpudzovač divokej zveri - diviakov, jeleňov, líšiek a iné

Kód: DA72061816
€59,98 / ks
Skladom (>5 ks)

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje divokú zver ako sú jelene, diviaky, líšky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá.

Za pomoci modernej technológie špeciálneho modrého svetla a špeciálnej ultrazvukovej technológie s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje zvieratá.

Teraz už nemusíte znášať nežiaduce návštevy divej zveri, ako sú jelene, líšky a diviaky vo vašej blízkosti. Mobilný odpudzovač divokých zvierat s modrým odrážajúcim LED svetlom a ultrazvukom drží zvieratá ďalej od polí, lesov, domu, garáže, stodoly alebo záhrad. 

Modré svetlo spolu s ultrazvukovými signálmi ovplyvňujú ich nervový systémVyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti ľudí a nijako neublíži ani zvieratám. Iba ich donúti opustiť chránené priestory.

Je to tak účinné, humánne, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Odpudzovač je určený do lesov, na polia, do parkov, sadov, viníc, na chalupy, do kempov a iné exteriéri.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na plašenie divokej zveri. Špeciálne modré svetlo v kombinácií s ultrazvukom je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností, ako sa zbaviť nežiaducich zvierat na vašom pozemku.


 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ DIVOKEJ ZVERI

Hľadáte riešenie ako si poradiť s diviakmi, srnkami či inými zvieratami? Chcete ochrániť vašu úrodu? Obávate sa o bezpečnosť vašich blízkych na chalupe či na záhrade? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s diviakmi, jeleňmi, líškami, veveričkami, dravou zverou a inými zvieratami.

Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný. 

  • Špeciálna svetelná technológia
  • Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte svoju záhradu na silové pole odpudzujúce neželaných návštevníkov
  • Bez údržbové zariadenie napájané batériou
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom 

 

 unikatny-plasic-divej-zveri

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ ZVIERAT?

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu modrého svetla, ktoré bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť váš pozemok. Potvrdený odstrašujúci účinok modrých reflektorov pri plašení zvierat je využívaný širokospektrálne. Zariadenie automaticky vydáva svetelnú sekvenciu (3x modrá proti divej zveri) v noci a za súmraku, slúžiace ako prirodzená a trvalá bariéra.

Modrá sa v prírode (flóra a fauna) vyskytuje veľmi zriedka a naznačuje nebezpečenstvo pre zvieratá. Väčšina nočných zvierat sa tomuto svetlu aktívne vyhýba. Pociťujú strach a úzkosť a preto sa chránenému prostrediu vyhnú.

Modré svetlo dokonale dopĺňa špeciálna ultrazvuková technológia. Ultrazvukové signály ovplyvňujú nervový systém zvierat. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Zvieratá radšej opustia tento priestor.

Takto môže tento plašič účinne zabrániť vstupu zvierat na váš pozemok, k blízkosti chaty, domu, poškodeniu kolíziám divokej zvery s vozidlami, na ochranu vašich záhrad, polí a vašich plodín. Naše zariadenie slúži ako nepretržitý odstrašujúci prostriedok,

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odplašenia nežiaducich zvierat. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ani iné metódy. Za pomoci modernej technológie svetelných signálov a ultrazvuku bezhlučne a netoxicky dokážete ochrániť váš pozemok. Toto zariadenie poskytuje 24 hodinovú ochranu vašej záhrady.

 

 plasic-jelenov

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA?

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Jednoducho zaveste plašič na požadované miesto, zapnite ho a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných návštevníkov z vašej záhrady!

 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ?

Plašič umiestnite kdekoľvek na záhrade alebo v exteriérnych priestorov ktoré potrebujete ochrániť napríklad na ovocné sady, lúky, farmy, ako aj počas cesty do kempu, v kempe,  kde je vysoké riziko zvierat. Umiestnite ho na dobre viditeľné miesto.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH ZVIERAT

Využitie tohto odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti diviakom, líškam, jeleňom, vtákom, medveďom ale aj inej divej zvery.

 plasic-diviakov

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti zvieratám boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Napájanie z batérie: 6 x AAA
  • Účinný rozsah: cca. 30 až 40 m²
  • Frekvencia: 12 - 24 kHz +/- 10%, približne 80 dB
  • Vodeodolné prevedenie IP54

 

Návod na použitie: Odpudzovač divokej zveri s ultrazvukom SK-CZ


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: