Vynikajúce kliešte na pazúriky pre psov a mačky

Kód: DS60249028
€17,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Vyskúšajte vynikajúce kliešte na pazúriky pre psov a mačky, ktorými rýchlo a efektívne odstránite dlhé a ostré pazúriky vášho domáceho miláčika. Takéto strihanie je navyše bezbolestné.

Jedinečné kliešte na pazúry sa používajú veľmi ľahko, bez problémov a spoľahlivo vďaka mnohým prvkom na kliešťach.

Rúčka klieští je nešmykľavá, čo zabezpečí pevný úchop a stabilitu pri strihaní. Vďaka lupe a podsvieteniu uvidíte dobre aj na malé pazúriky vášho psíka, či mačičky.

Čistenie klieští je tiež veľmi jednoduché, pretože sa na kliešťoch nachádza praktická priehradka, do ktorej sa automaticky odstrihnuté pazúriky zbierajú.

Rýchle, bezbolestné a kvalitné strihanie pomocou klieští na pazúriky oceníte vy aj vaše domáce zvieratká.NÁŠ TIP

Tu nájdete balíček 2ks vyčesávacích rukavíc srsti pre psy a mačky ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.  

Ak máte zvieracieho miláčika je pre Vás doslova nevyhnutnosťou tento samočistiaci odstraňovač chlpov. Ušetrí vám nervy, čas a peniaze.  

Pre jednoduché a rýchle upratovanie je vhodný mop s rozprašovačom s ktorým ihneď upracete akýkoľvek neporiadok po vašom miláčikovi.  

Odporúčame vám i ďalšie darčeky pre milovníkov zvierat.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÉ KLIEŠTE NA PAZÚRIKY PRE PSOV A MAČKY

Starostlivosť o domáce zvieratká je pre milovníka zvierat samozrejmosťou. Doprajte aj vy svojmu domácemu maznáčikovi ideálne ošetrenie pazúrikov pomocou vynikajúcich klieští na pazúriky.

 • bezbolestné ošetrenie pazúrikov
 • s nešmykľavou rúčkou
 • ostré kliešte
 • rýchle strihanie
 • s lupou a podsvietením
 • jednoduché čistenie

 jedinecne-klieste-na-pazuriky-pre-macky-a-psy

BEZBOLESTNÉ OŠETRENIE PAZÚRIKOV

Zvieratá si pazúry obrusujú prirodzene o tvrdý podklad. Ak takýto podklad nemajú k dispozícii, musia sa nevyhnutne pazúriky strihať.

Strihanie dlhých pazúrov je veľmi  dôležité. Zvieratá by mohli poškriabať buď seba alebo niekoho iného. Navyše pri dlhých pazúroch hrozí aj nepríjemné poškodenie samotného pazúra. Môže sa nalomiť, utrhnúť alebo zarásť.

So strihaním pazúrikov  vášho domáceho miláčika treba začať čo najskôr, aby si na to zvyklo a nebálo sa. Pazúriky zvierat majú vo svojom vnútri dreň vyplnenú cievnymi vlásočnicami, ktoré ho vyživujú. Túto dreň vidno na pazúrikoch ako tenkú červenú čiaru v strede pazúra.

Zastrihnutie do drene by bolo pre vaše domáce zvieratko veľmi bolestivé a nepríjemné. Vďaka výborným kliešťom na pazúry dokážete odstrihnúť vášmu domácemu zvieratku pazúriky rýchlo a úplne bezbolestne.

Bezbolestné a rýchle strihanie pazúrikov je veľmi dôležité pre získanie potrebného návyku pravidelne si nechať pazúriky strihať.

 

S NEŠMYKĽAVOU RÚČKOU

Pre lepšiu manipuláciu s kliešťami na pazúriky pre psov a mačky boli kliešte navrhnuté tak, aby ich rúčka zodpovedala vysokým požiadavkám. Rúčka klieští je navrhnutá tak, aby sa v žiadnom prípade nevyšmykla pri strihaní pazúrikov zvieratka.

 

OSTRÉ KLIEŠTE

Pre kvalitné a rýchle odstrihnutie pazúrikov vášho psíka, či mačičky je veľmi dôležité, aby boli kliešte skutočne dobre nabrúsené. V prípade týchto vynikajúcich klieští na pazúriky sa môžete na ostrosť čepelí skutočne spoľahnúť.

 

 klieste-na-pazuriky-pre-macky-a-psy

 

RÝCHLE STRIHANIE

Nič nie je pre vaše domáce zvieratko dôležitejšie, než mať za sebou akúkoľvek starostlivosť o ich vlastnú hygienu a bezpečie. Excelentné kliešte – špeciálne  nožnice na pazúry dokážu vyriešiť strihanie pazúrikov behom okamihu. Stačí pár minút a môžete tráviť čas opäť zábavou a hrou s vašimi zvieratkami. Určite to ocenia.

 

S LUPOU A PODSVIETENÍM

Pre lepšie a kvalitnejšie zastrihávanie pazúrikov boli tieto unikátne kliešte navrhnuté tak, aby bolo ich použitie čo najbezpečnejšie a najefektívnejšie. Z tohto dôvodu disponujú praktickou lupou, ktorá je schopná zväčšiť obraz až 5 krát a zároveň praktickým podsvietením zabezpečujúcim dobrú viditeľnosť.

 

JEDNODUCHÉ ČISTENIE

Výrobcovia týchto kvalitných kliešťov na pazúry pre psov a mačky mysleli aj na praktickosť pri upratovaní. Tieto praktické kliešte zbierajú odrezané pazúriky priebežne do svoje priehradky, ktorú následne jednoducho vysypete do koša. Žiadne zdĺhavé upratovanie, či zametanie.

 

 klieste-na-pazuriky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Kliešte na pazúriky
 • Rozmery: 14 x 9,5 x 2,5 cm
 • S priehradkou na odstrihnuté pazúriky
 • Lupa a podsvietenie
 • Nešmykľavá rúčka
 • *Farbu produktu posielame na základe našej skladovej dostupnosti.

 

Ilustračné video: 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: