Balíček na viazanie rastlín a viniča

Kód: DS997965115
€54,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balíček obsahuje viazacie kliešte, zošívacie spony - 10000ks a 20ks pásky na viazanie 

Vyskúšajte vynikajúce viazacie kliešte na vinič a rastlinyvaša záhradka, či vinohrad budú okamžite vyzerať lepšie. Poľahky, rýchlo a jednoducho upevníte potrebné konáriky, stonky a prúty rastlín.

Praktické viazacie kliešte sú určené na jednoduché a rýchle viazanie rastlín v záhradke, ako sú napríklad uhorky, paradajky, paprika, ale aj kvety. Sú priam ideálne na viazanie viniča. Zvládnete aj viazanie vinohradov väčšej rozlohy.

Svojou unikátnou technológiou viazania , špeciálnym pripevňovaním pásky okolo rastliny a jej podpery, je zabezpečené, že sa rastliny vôbec nepoškodia.

Manipulácia s týmito senzačnými viazacími kliešťami na rastliny a na hrozno je skutočne jednoduchá. Pri viazaní sa dokonca ovládajú poľahky jednou rukou. Zvládne to aj staršie dieťa.

Praktické, spoľahlivé a jedinečné viazacie kliešte na vinič a rastliny sú ideálnym darčekom pre každého záhradkára a vinára.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÉ VIAZACIE KLIEŠTE NA VINIČ A RASTLINY

Aj vy preferujete ideálne upravený vinič i rastlinky vo vašej záhrade? Jedinečné, spoľahlivé a praktické riešene sú viazacie kliešte na vinič a rastliny. Stonky, alebo konáriky rastlín pripevníte k pevnej podpere, alebo k drôtu. Dosiahnete estetickejší vzhľad i podporu rastlín.

Tieto unikátne viazacie kliešte na rastliny  vám senzačne pomôžu aj pri starostlivosti o kvety – vonkajšie i vnútorné.

Sú vhodné pre každého záhradkára, pretože sa s nimi jednoducho manipuluje. Sú určené napríklad na zväzovanie týchto rastlín:

  • Vinič
  • Paradajky
  • Papriky
  • Uhorky
  • Popínavé kvety

 jedinecne-kleste-na-rostliny

ŠETRNÝ K RASTLINÁM

Svojou unikátnou technológiou je zaručené, že tieto vynikajúce viazacie kliešte na vinič a rastliny nijak nepoškodia vaše rastliny. Sami si zvolíte, akú vôľu po uviazaní rastline necháte. Či pásku upevníte pevnejšie, či voľnejšie k podpornej tyči, alebo k drôtu.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY

Perfektné viazacie kliešte sú vyrobené z kvalitných materiálov. Ide o kompaktnú kombináciu kovových a plastových materiálov. Kovová konštrukcia viazacích kliešťov je dostatočne pevná pre určené využitie tohto úžasného nástroja. Vydrží vám skutočne veľmi dlho.

 

JEDNODUCHÁ PRÍPRAVA

Príprava na prácu s týmito praktickými viazacími kliešťami na hrozno a rastliny je naozaj veľmi jednoduchá. Stačí vložiť do zásobníkov zošívacie spinky: NÁJDETE TUpásku na viazanie: NÁJDETE TU

 

 pasky-na-viazacie-klieste-na-rastliny

ĽAHKÁ MANIPULÁCIA

Samotná manipulácia s týmito jedinečnými viazacími kliešťami na rastliny a na vinič je skutočne veľmi jednoduchá. Prístroj je úžasne kompaktný, ľahko sa ovláda aj jednou rukou. Po príprave viazacích kliešťov stačí vždy stlačiť páčku a môžete viazať.

 

ŠETRIA VÁŠ ČAS

Použitie týchto jedinečných viazacích klieští vám markantne ušetrí váš čas, ktorý by ste strávili pri klasickom viazaní a úprave rastlín a kvetinových záhonov. Tajomstvo rýchlej manipulácie s viazacími kliešťami je v ich unikátnom technickom prevedení.

 

IDEÁLNE PRI PRÁCI NA VINOHRADOCH

Potrebujete aj vy rýchlo a kvalitne „uviazať vinice“? Je to činnosť na vinohradoch, ktorá sa vykonáva v jarných mesiacoch. Prút viniča, ktorý zostal po zostrihnutí viniča, je potrebné priviazať k drôtu vinohradu, aby z prútu mohli rásť ďalšie, nové prúty s novou úrodou.

Vzhľadom na jednoduchú manipuláciu a rýchlu prácu s týmito senzačnými viazacími nožnicami na vinič zvládnete upraviť aj vinohrady väčšej rozlohy.

 

 spony-na-viazacie-klieste

VHODNÉ AJ AKO DARČEK

Rozmýšľate nad vhodným darčekom pre záhradkára alebo vinára? Zaujímavým a praktickým, jednoducho fantastickým darčekom určite budú tieto senzačné viazacie kliešte pre vinič a rastliny.

Doprajte vašim známym tento kvalitný darček. Doprajte ho aj sami sebe.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Súprava obsahuje

  • viazacie kliešte
  • pásky pre viazacie kliešte (20ks)
  • spony do viazacích klieští (10.000ks)
  • náhradný nôž
  • náhradná pružina

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: