Balíček proti chrápaniu

Kód: DS99964713
Akcia Tip
€21,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Balíček proti chrápaniu obsahuje klipsu proti chrápaniu a masku proti chrápaniu za výhodnú cenu.

Tento balíček je navrhnutý pre komplexné riešenie chrápania bezpečne a maximálne účinne.

Klipsa proti chrápaniu.

Vďaka tejto klipse sa značne zlepší dýchanie nosom a chrápanie začne ustupovať. Doprajte sebe i ostatným príjemné spanie s týmto šikovným darčekom. Vyrobené z netoxického materiálu balené v ochrannom puzdre. 
 

Maska proti chrápaniu

Maska proti chrápaniu udržuje zavreté ústa počas spánku a tak eliminuje chrápanie.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PREČO VZNIKÁ CHRÁPANIE?

Najčastejšou príčinou chrápania je zlá priechodnosť nosa počas spánku. Následne človek dýcha ústami. Znamená to, že krčný otvor sa zúži, následkom toho vzniká zlý priechod vzduchu.  

Tým, že človek potrebuje rovnomerné množstvo vzduchu v pľúcach, rýchlosť prívodu vzduchu sa zvyšuje. Tlak v hrdle sa zvýši, čap aj mäkké podnebie začne vibrovať. Zvuk, ktorý vzniká pri týchto vibráciách sa nazýva chrápanie.  

Nosná klipsa spriechodňuje dýchacie cesty a tak zabraňuje chrápaniu. Celý proces prebieha podvedome. Samotný spánok nenarušuje, naopak zvyšuje jeho kvalitu , pretože chrápanie je pre ľudský organizmus vysiľujúce.  

 

 unikatna-klipsa-proti-chrapaniu

 

AKO FUNGUJE NOSNÁ KLIPSA

Nosná klipsa pomáha rozširovať nosové dierky . Tým pomáha lepšie dýchať a to v akejkoľvek polohe. Človek takto nie je nútený dýchať ústami. Dýchaním nosom sa úplne odstraňuje chrápanie.  

Je vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý je príjemný na používanie a zároveň hygienicky. Nosná klipsa je účinný, jednoduchý a lacný spôsob ako odstrániť chrápanie.  


 

DAJTE STOP CHRÁPANIU - OBJAVTE TÚTO SKVELÚ MASKU 

30110-1

     
  • Odstraňuje chrápanie  
  • Vysoko kvalitný materiál  
  • Príjemné a pohodlné nosenie  
  • Prirodzené riešenie chrápania  
  • Cenovo dostupné riešenie    

 

ZAVRITE ÚSTA   

Dýchať nosom by mala byť samozrejmosť. No často krát to tak nie je. Ak spíte s otvorenými ústami, vzduch prechádzajúci vašim zúženým hrdlom rozvibruje mäkké tkanivá podnebia a tak vzniká charakteristický zvuk - chrápanie.  Okolo 45% dospelých občas chrápe a až 25% pravidelne. A dýchanie ústami je najbežnejší dôvod, prečo tomu tak je.  

 

AKO FUNGUJE MASKA PROTI CHRÁPANIU?  

Masku proti chrápaniu si nasadíte na hlavu. Tá zaistí aby vaše ústa zostali po celú noc zatvorené. Tým maska ​​zabráni chrápaniu. Pri dlhodobom používaní si telo buduje návyk dýchať nosom, a tak pomáha predchádzať chrápaniu. Maska má univerzálnu veľkosť, je pohodlná na nosenie a netlačí. Od teraz sa zobudíte oddýchnutý a plný energie.  

     

materiál: neoprén  

farba: modro-čierna    


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: