Hodinky proti chrápaniu

Kód: DS85318458
€26,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Budíte sa unavený, vyčerpaný a nevyspatý ? Pravdepodobne je na vine chrápanie, ktoré obmedzuje aj vášho partnera.
Vyspite sa bez chrápania jednoducho a účinne. Prinášame Vám revolučné riešenie - hodinky proti chrápaniu.  

Hodinky proti chrápaniu majú citlivé senzory ktoré monitorujú zvukové vibrácie spôsobené chrápaním. Akonáhle je chrápanie detekované, zariadenie aktivuje nervovú stimuláciu ktorá odstraňuje chrápanie.

Vyspíte sa v kľude a bez chrápania. To iste ocení  i Váš partner.  

Vyskúšajte tiež klipsu proti chrápaniu

Účinná pomoc je tiež maska ​​proti chrápaniu

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PREČO VZNIKÁ CHRÁPANIE?  

Najčastejšou príčinou chrápania je uvoľnené svalstvo v hrdle počas spánku. Znamená to, že krčný otvor sa zúži, následkom toho vzniká zlý priechod vzduchu.  

Tým, že človek potrebuje rovnomerné množstvo vzduchu v pľúcach, rýchlosť prívodu vzduchu sa zvyšuje. Tlak v hrdle sa zvýši, čap aj mäkké poschodie začne vibrovať. Zvuk, ktorý vzniká pri týchto vibráciách sa nazýva chrápanie.  

Impuls nervovej sústave Snore Stopper vyšle niekoľko ľahkých impulzov, ktoré stimulujú nervovú sústavu chrápajúceho. Prerušenie chrápania. Nervová stimulácia zvýši napätie v oblasti dýchacieho ústrojenstva. Tým sa chrápanie pri plnom spánku preruší. Celý proces prebieha podvedome. Samotný spánok nenarušuje, naopak zvyšuje jeho kvalitu, pretože chrápanie je pre ľudský organizmus vysiľujúce.  

 

 unikatne-hodinky-proti-chrapaniu

 

AKO FUNGUJÚ HODINKY PROTI CHRÁPANIU?  


1. Monitorovanie vibrácií:
Senzory v prístroji monitorujú zvukové vibrácie spôsobené chrápaním. Akonáhle je chrápanie detekované, zariadenie aktivuje nervovú stimuláciu.  

2. Impulz nervovej sústave:
Snore Stopper vyšle niekoľko ľahkých impulzov, ktoré stimulujú nervovú sústavu chrápajúceho.  

3. Prerušenie chrápania:
Nervová stimulácia zvýši napätie v oblasti dýchacieho ústrojenstva. Tým sa chrápanie pri plnom spánku preruší. Celý proces prebieha podvedome. Samotný spánok nenarušuje, naopak zvyšuje jeho kvalitu, pretože chrápanie je pre ľudský organizmus vysiľujúce.  


 

NÁVOD NA POUŽITIE

  • Do prístroja vložte batériu typu AAA.  
  • Vyberte z obalu gélové články (súčasťou balenia) a nalepte na čierne elektródy (zo spodnej strany prístroja). Sú určené pre lepšiu vodivosť impulzov. (Po ich opotrebení je možné použiť vodivý gél).  
  • Prístroj zapnite otočením kolieska pre nastavenie intenzity o niekoľko stupňov. Pri otočení kolieska počujete krátke lupnutie, ktoré upozorňuje na zapnutie prístroja. Nastavte intenzitu na stupeň číslo 1. LED kontrolka sa rozsvieti ZELENOU (zelená upozorňuje na zapnutie prístroja mimo správnu oblasť použitia).  
  • Upevnite prístroj na Vaše zápästie, do pohodlnej pozície, opasok príliš neuťahujte. Uistite sa, že LED dióda začne blikať ČERVENO! To je znamenie, že pozícia prístroja je správna a je zaistená správna vodivosť impulzov.  
  • Trikrát po sebe stlačte tlačidlo TEST. Prístroj vykoná cca 5ti sekundový skúšobný impulz. Nastavte intenzitu na Vami zvolený stupeň. Keď mu LED dióda bliká ČERVENO, môžete ísť nerušene spať. V prípade, že dióda bliká v rýchlom intervale ČERVENO, batéria je slabá a bude potrebné ju čoskoro vymeniť.   
  • UPOZORNENIE! Hodinky RelCare Snore Stopper nie sú vhodné pre osoby s kardiostimulátorom! 

hodinky---stop-chrapaniu

OBSAH BALENIA


1 kus prístroj Snore Stopper CE5000  

2 ks gélový vodivý článok 


 

NÁŠ TIP

KLIPSA PROTI CHRÁPANIU 

 

klipsa proti chrápaniu

 

Patríte medzi tých, ktorí v noci nemôžu spať a budí Vás niečie chrápanie? Alebo ste to vy, kto svojím chrápaním budí ostatných? Skoncujte s tým raz a na vždy. Na tento problém Vám zaručene pomôže klipsa proti chrápaniu.

 

 

UNIKÁTNA KLIPSA PROTI CHRÁPANIU 

 

unikátna klipsa proti chrápaniu

 

Vďaka tejto klipse sa značne zlepší dýchanie nosom a chrápanie začne ustupovať. Doprajte sebe i ostatným príjemné spanie s týmto šikovným darčekom.

 

 

UNIKÁTNA MASKA NA OČI NA SPANIE

 

maska na oči na spanie

 

Maska na spanie výborne chráni oči pred svetlom. Vďaka maske na oči oveľa rýchlejšie zaspíte a budete mať kvalitnejší a zdravší spánok.

 

 

BLUETOOTH MASKA NA SPANIE SO ZABUDOVANÝMI SLÚCHADLAMI

 

bluetooth maska na spanie so zabudovanými slúchadlami

 

Máte problém zaspať, vyrušuje Vás svetlo z pouličnej lampy, potrebujete spať cez deň? Prinášame skvelé riešenie - maska ​​na oči na spanie so zabudovanými slúchadlami.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: