DVOJBALENIE - Špeciálne hroty proti lezeniu mačiek

Kód: DA23583029
€19,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte jedinečný spôsob, ako ochrániť svoju fasádu, stromy a vtáctvo hniezdiace v korunách pred mačkami, kunami alebo plchmi. Hroty efektívne zabránia lezeniu zvierat. Oceníte ich aj v prípade, že máte mačku, ktorá pravidelne uviazne na strome.

Hroty proti lezeniu mačiek sú vyrobené z nerezovej ocele, takže odolávajú poveternostným vplyvom a opotrebeniu. Určite vás poteší aj jednoduchá inštalácia, ktorá vám zaberie len pár minút.

O maximálnu bezpečnosť zvierat sa starajú plastové krytky. Pri kontakte s hrotmi im tak nehrozí riziko zranenia.  


Oceľové podstavce, na ktoré sa pripevňujú hroty, sú mimoriadne flexibilné a dajú sa ľahko spájať. Vďaka tomu ich môžete pripevniť na užšiu odkvapovú rúru či menší stromček, ale aj na hrubší kmeň stromu.


 

NÁŠ TIP

Prezrite si našu ponuku odpudzovačov a lapačov a ochráňte svoju domácnosť a okolie pred nežiadúcimi škodcami.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIKÁTNE HROTY PROTI LEZENIU MAČIEK

Behajú vám po povale plchy alebo kuny? Lezie vaša mačka na strom a čaká na vašu záchranu? Máte v korune stromu vtáčie hniezdo a obávate sa, že sa k nemu dostanú mačky? Od všetkých týchto starostí vás odbremenia špeciálne hroty proti lezeniu mačiek.

  • Bránia zvieratám v lezení na stromy či odkvapové rúry
  • Jednoducho sa inštalujú
  • Sú vybavené bezpečnostnými plastovými krytkami 
  • Vďaka nerezovej oceli sú pevné a odolné
  • Dajú sa spájať a pripevniť aj na hrubšie kmene stromov

 praktické drôty proti lezeniu na stromy_1

NIELEN PROTI MAČKÁM

Výnimočné hroty proti mačkám fungujú aj na iné zvieratá. V lezení zabránia tiež plchom, kunám či potkanom, ktoré si zvyknú hľadať útočisko v podkroviach domov a znepríjemňovať nočný spánok. 

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE

Získajte efektívnu ochranu svojho domu a stromov. Hroty proti lezeniu zvierat môžete pripevniť na odkvapovú rúru alebo kmeň. Sú neoceniteľné aj vtedy, ak chcete vytvoriť bezpečné prostredie pre vašu mačku, ktorá nevie zliezť zo stromu.


KVALITNÝ MATERIÁL

Hroty proti lezeniu zvierat sú určené predovšetkým na vonkajšie použitie, preto sú vyrobené z vysokokvalitnej nerezovej ocele. Vďaka tomuto materiálu sú maximálne odolné voči vplyvom počasia a spoľahnúť sa môžete aj na ich dlhú životnosť.

 účinné drôty proti vtákom_1

BEZPEČNOSŤ

Odhaľte tajomstvo bezpečnosti týchto hrotov. Stoja za ňou špeciálne plastové krytky, ktoré sú umiestnené na každom hrote. Eliminujú tak akékoľvek riziko poranenia zvierat snažiacich sa o zdolanie hrotov.

 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Pripevnenie hrotov na strom či odkvap zvládnete za pár minút. V balení nájdete 2 podstavce a 30 hrotov, pričom na každý podstavec umiestnite 15 hrotov. Jednoduchým spojením podstavcov ich pripevníte na určené miesto.

 

AJ NA KMENE S OBVODOM NAD 50 CM

Ani kmeň stromu, ktorý má obvod viac ako 50 cm, vám nemusí robiť starosti. Podstavce s hrotmi proti lezeniu zvierat sa totiž dajú jednoducho spájať, čím dosiahnete taký obvod, aký potrebujete. Pri manipulácii s podstavcami vás poteší aj ich ohybnosť

 praktické drôty proti vtákom_1

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Balenie: 2x podstavec, 30x hrot
  • Dĺžka podstavca: 25 cm
  • Materiál: nerezová oceľ

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: