Profesionálny odpudzovač kún

Kód: DS69796827
€34,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje kuny, myši, potkany, hraboše a iné zvieratá.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov v rozsahu zvuku s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje kuny. Inštalácia je mimoriadne jednoduchá. Vďaka napájaniu z batérií ho môžete využiť kdekoľvek.

Zariadenie v pravidelných intervaloch púšťa ultrazvukový reproduktor, ktorý vydáva vysokofrekvenčné zvukové vlny, ktoré sú veľmi nepríjemné pre kuny a iné hlodavce. Signály ovplyvňujú ich nervový systém. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti ľudí a nijako neublíži ani zvieratám. Iba ich donúti opustiť chránené priestory. Vďaka automatickej premenlivej frekvencii si zviera nemôže zvyknúť na zvuk.

Je to tak účinné, humánne, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Odpudzovač je určený do áut, karavanov, domov, garáží, stodôl kempov a do iných interiérov.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vášho auta či domu. Ultrazvuková sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich kún a iných hlodavcov.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame dalšie účinné plašiče a odpudzovače na rôzne druhy zvierat a hmyzu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ KÚN A HLODAVCOV

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými návštevníkmi? Kuny vám rozhrýzajú káble a hadičky v aute? Zbavte sa ich, kým nedôjde k najhoršiemu. Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s kunami, potkanmi a inými hlodavcami.

Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný. 

  • Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte svoje auto, či dom v silové pole odpudzujúce neželaných návštevníkov
  • Bez údržbové zariadenie napájané batériami
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Najvýkonnejšie zariadenie s veľkým dosahom

 

 profesionalny-odpudzovac-kun

 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ KÚN

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť vaše auto, dom, garáž, chalupu a iné. Po zapnutí vydáva odpudzovač zvuk s premenlivou frekvenciou. Signály ovplyvňujú nervový systém zvierat. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Zvieratá radšej opustia tento priestor.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ A HUMÁNNE RIEŠENIE

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odplašenia nežiadúcich zvierat. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ani iné metódy. Jednoducho zapnite tento plašič, položte a pripevnite na požadované miesto a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných návštevníkov! Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť vaše auto.

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok. Stačí ho pripevniť na požadované miesto, alebo ho zavesiť napríklad na stenu a zapnúť, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Nie je potrebné žiadne prepájanie ani napájanie na batériu auta. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu. Vďaka nízkej spotrebe energie vydržia batérie približne 6 mesiacov.

 

 jedinecny-odpudzovac-kun

NA RÔZNE DRUHY ZVIERAT

Využitie tohto prenosného  odpudzovača je nesmierne široké. Aj keď je primárne určené na boj proti kunám, je účinné aj proti potkanom, myšiam a iným hlodavcom.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti kunám boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný dizajn, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. Odpudzovač je navyše vyrobený z recyklovateľných materiálov.

 

Návod na použitie: Odpudzovač kún SK - CZ


 

NÁŠ TIP

VÝKONNÝ VODNÝ ODPUDZOVAČ VTÁKOV, PSOV, MAČIEK A DIVOKEJ ZVERI

 

vodný odpudzovač vtákov, psov, mačiek a divokej zveri

 

Spoznajte tento výkonný vodný odpudzovač, ktorý dokonale odplaší vtáky, mačky, psy, myši, líšky a akúkoľvek divokú zver ako sú jelene, diviaky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ ZVIERAT

odpudzovač zvierat

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje mačky, psy, myši, líšky, veveričky, jelene, hraboše, vtáky a iné zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ MAČIEK A PSOV

 

odpudzovač mačiek a psov

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje mačky, psy, myši, líšky, veveričky, jelene, hraboše a iné zvieratá.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ MAČIEK A PSOV - PLAŠIČ ZVIERAT

odpudzovač mačiek a psov - plašič zvierat

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými návštevníkmi? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s mačkami, psami, myšami, líškami, veveričkami, jeleňmi a inými zvieratamiTento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

 

 

PROFESIONÁLNY ODPUDZOVAČ DIVOKEJ ZVERI - DIVIAKOV, JELEŇOV, LÍŠIEK A INÉ

 

odpudzovač divokej zveri - diviakov, jeleňov a líšiek

 

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje divokú zver ako sú jelene, diviaky, líšky, kuny, veveričky a iné divoké zvieratá.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: