DVOJBALENIE - Unikátny lapač hmyzu - lampa proti komárom a muchám

Kód: DA98988395
€31,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Spoznajte tento výkonný lapač hmyzu, ktorý Vám pomôže zbaviť sa otravného hmyzu. Je vhodný na komáre, muchy ale aj iný lietajúci či lezúci hmyz.

Za pomoci modernej technológie modrého UV svetla priláka hmyz a ľahkým dotykom ho nadobro zlikviduje. Zariadenie bezhlučne a netoxicky ochráni váš byt či dom.

Jedinečný patentovaný dizajn zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, dospelých, mačky, psy a iné domáce zvieratá. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiaducimi návštevníkmi. Hodí sa do bytov, domov, pivníc, internátov, garáží a všade kde je klasická zásuvka.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej domácnosti. Špeciálna technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich komárov, múch a iného hmyzu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ LAPAČ KOMÁROV, MÚCH A HMYZU

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými komármi raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých múch v pivnici či na povale? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s dotieravým hmyzom. Tento jedinečný lapač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný.

  • Špeciálna UV technológia
  • Jednoduchá inštalácia a manipulácia
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Pre komáre, muchy, lietajúci aj lezúci hmyz

 

 profesionalny-lapac-komarov

 

AKO FUNGUJE LAMPA PROTI KOMÁROM A HMYZU

Tento jedinečný lapač využíva najmodernejšiu UV technológiu vďaka ktorej vábi hmyz.  Vďaka tejto technológii hmyz priletí k lampe. Ihneď ako sa hmyz dotkne alebo len trošičku zavadí o výplet, tak dostane ranu elektrickým prúdom a máte od neho pokoj.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia hmyzu z vášho domova. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho pripojte túto elektronickú jednotku do štandardnej elektrickej zásuvky a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vášho domu! Za pomoci modernej UV technológie a elektriny bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť Vás a váš domov. Spotreba elektriny je úplne minimálna.

 odpudzovac-komarov

AKO SA LAPAČ POUŽÍVA

Prístroj postačuje zasunúť do elektrickej zásuvky, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Zariadenie disponuje tlačidlom na zapnutie a vypnutie pre pohodlnú manipuláciu.

 

KDE UMIESTNIŤ LAPAČ

Lapač hmyzu umiestnite kdekoľvek do interiérových priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do pivníc, na povaly, do garáží, kuchýň, izieb, kancelárií, skladov, internátov a všade, kde si potrebujete poradiť s dotieravým hmyzom. Lapač umiestnite do otvoreného priestoru, tak aby nebol ničím prekrytí a aby bol k nemu dobrý prístup.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti hmyzu boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný dizan, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že lapač vám vydrží. Navyše, vyzerá moderne a štýlovo, a preto sa hodí do každej miestnosti, kancelárii či spálne.

 lapac-hmyzu 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • bezpečné pre ľudí a zvieratá
  • Napájanie 230V 50/60Hz (klasická zásuvka)
  • Príkon len 1,5 W 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: