DVOJBALENIE - Kvalitný odpudzovač krtkov a hrabošov - 4ks

Kód: DS15262262
€46,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 Dvojbalenie obsahuje 4 kusy

Spoznajte tento výkonný plašič, ktorý dokonale odpudzuje krtkov, hraboše, myši, potkany, a iné hlodavce.

Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov v rozsahu zvuku s premenlivou frekvenciou od 400 do 1 000 Hz a špeciálnou vibračnou technológiou bezhlučne a netoxicky ochráni plochu o veľkosti až do 650 m². Signály ovplyvňujú nervový systém krtkov a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne, čo vedie k opusteniu priestorov.

Jedinečný patentovaný design zabezpečí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pre deti, mačky aj psy. Je to tak účinné, rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie problému s nežiadúcimi návštevníkmi. Plašič je určený do záhrad, parkov, na polia a iné exteriéri.

Spoznajte toto najefektívnejšie riešenie na ochranu vašej záhrady. Ultrazvuková sonická technológia je jednou z najúčinnejších a úplne bezpečných možností ako sa zbaviť nežiaducich krtkov a hlodavcov.


 

DOPRAVA ZADARMO

Tu nájdete výhodné dvojbalenie odpudzovača myší, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Tu nájdete účinnú ochranu pred vtáctvom: výhodné dvojbalenie plašiča vtákov s ktorým ušetríte.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOZNAJTE ÚČINNÝ ODPUDZOVAČ KRTKOV A HLODAVCOV

Hľadáte riešenie ako si poradiť s dotieravými hlodavcami, ktorý Vám likvidujú vašu úrodu, raz a navždy? Chcete sa zbaviť dotieravých krtkov ktorý vám sústavne ničia vašu záhradu? Prinášame riešenie, ktoré vám pomôže s krtkami, sysľami, myšami, potkanmi a ostatnými hlodavcami. Tento jedinečný odpudzovač je mimoriadne účinný no zároveň úplne bezpečný. 

  • Ultrazvuková sonická technológia
  • Zmeňte svoju záhradu silové pole odpudzujúce škodcov
  • Bez údržbové zariadenie napájané solárnou energiou
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Najvýkonnejšie zariadenie s dosahom až 650 m2

 

kvalitny-odpudzovac-krtkov 

AKO FUNGUJE ODPUDZOVAČ KRTKOV A HLODAVCOV

Tento jedinečný plašič využíva najmodernejšiu technológiu ultrazvukových frekvenčných signálov, ktoré bezhlučne a netoxicky dokážu ochrániť plochu o veľkosti do 800 m².

Po zasunutí do zeme vydáva odpudzovač zvuk s premenlivou frekvenciou od 400 do 1 000 Hz. Signály ovplyvňujú nervový systém krtkov a hlodavcov. Vyvolávajú strach, úzkosť a nedostatok orientácie v teréne. Po niekoľkých dňoch škodce opustia tento priestor. Zvuk je vydávaný v tridsaťsekundových intervaloch,

Zvuk je sprevádzaný vibráciami vo vnútri tyče, ktoré zvyšujú účinnosť zariadenia. Rozsah činnosti odpudzovača závisí od typu pôdy. Suchý piesčitý podklad tlmí zvukové vlny a ochrannú plochu je možné znížiť dokonca na polovicu (v takom prípade zvážte použitie dvoch plašičov). Najlepší účinok sa dosiahne pri vlhkej alebo hlinenej pôde.

 

MAXIMÁLNE EKOLOGICKÉ

Spoznajte maximálne ekologický spôsob odstránenia krtkov a hlodavcov z vašej záhrady. Od teraz už nepotrebujete toxické postreky ktoré škodia vášmu zdraviu. Jednoducho zapichnete tento plašič na požadované miesto a sledujte, ako pomáha vyhnať otravných škodcov z vašej záhrady! Za pomoci modernej technológie ultrazvukových frekvenčných signálov a vibračnej technológie bezhlučne a netoxicky dokáže ochrániť plochu o veľkosti do 650 m².

 

 odpudzovac-krtkov-a-hrabosov

 

AKO SA ODPUDZOVAČ POUŽÍVA

Prístroj je bezúdržbové bezdrôtové zariadenie, odolné voči zmenám poveternostných podmienok a vode. Stačí ho zapichnúť do zeme na požadované miesto, zapnúť, čím sa automaticky uvedie do činnosti. Následne je dobíjaný pomocou solárneho panelu umiestneného na vrchu. Takto poskytuje 24 hodinovú ochranu vašej záhrady.

 

KDE UMIESTNIŤ PLAŠIČ

Plašič umiestnite kdekoľvek na záhrade alebo v exteriérnych priestorov ktoré potrebujete ochrániť. Je ideálny do záhrad, sadov ale aj všade, kde si potrebujete poradiť s krtkami a inými hlodavcami.

 

NA AKÝKOĽVEK DRUH HLODAVCOV A KRTKOV

Využitie tohto solárneho  odpudzovača je nesmierne široké. Využijete ho v boji proti krtkom, myšiam, potkanom a iným hlodavcom.

 

 plasic-krtkov

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Pri výrobe tohto pomocníka proti krtkom boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaný design, ktorý zabezpečí maximálnu funkčnosť a životnosť produktu. Máte istotu že odpudzovač vám vydrží. Odpudzovač je navyše vybavený kvalitnou batériou, ktorá je napájaná zo solárneho panelu. Takto Vás bude chrániť 24 h s využitím zelenej energie. 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA 

  • Dĺžka: 38,5cm
  • Rozmery solárneho panelu: 6,5 x 5cm
  • Prevádzkový rozsah: 650 m2,
  • Frekvencia od 400 do 1 000 Hz
  • Zvuk je vydávaný v tridsaťsekundových intervaloch

*Variantu produktu posielame na základe našej skladovej dostupnosti.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: