DVOJBALENIE - Plašič vtákov - plastová maketa havrana

Kód: DS99964657
Akcia Tip
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje 2ks plašiče vtákov.

Účinná ochrana proti vtáctvu plastový havran funguje ako odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Plašič vtáctva a holubov funguje na báze prirodzených inštinktov vtáctva, pretože havran je ich prirodzeným nepriateľom. Hodí sa na balkóny či fasády domov ako ochrana proti holubom, rovnako tak na záhradu, kde vtáctvu zabráni požieranie vašej úrody napr. z ovocných stromčekov.

Maximálne realistický vzhľad a veľkosť zaistí vysokú účinnosť . Budete mať úplne čistý balkón alebo záhradu. Navyše, hodí sa aj ako vkusná ozdoba.

Veľkú maketu dravca umiestnite na balkón, záhradu , na dom, garáž, plot alebo zaveste na strom či iné miesto. Vďaka najkvalitnejším materiálom je nerozbitná a odolná voči vplyvom počasia.


 

DOPRAVA ZADARMO

Vyskúšajte tiež balenie 5 ks plašiča vtákov ku ktorému získavate dopravu zadarma.

Detailné informácie

Podrobný popis

PLAŠIČ VTÁCTVA A HOLUBOV - ATRAPA DRAVCA

Potrebujete ochrániť svoju úrodu v záhrade či v sade pred náletom rôznych vtákov? Alebo vám život v záhrade či na terase znepríjemňujú otravné holuby? Atrapa havrana v životnej veľkosti vám pomôže vyhnať malé vtáctvo ako holuby, sýkorky alebo drozdy z vašej záhrady, a tak ochrániť úrodu. Hodí sa na balkón či dom ako odpudzovač pred otravným vtáctvom. Prítomnosť "dravca" odradí vtáctvo k priblíženiu. Táto realistická kópia je maximálne účinná a efektívna.

 

 maketa-havrana

 

KDE UMIESTNIŤ HAVRANA

Ideálne umiestnenie havrana je na okraj budovy, rímsy, okraj balkónov, garáží, alebo medzi výsadbu alebo na trávnik. Je vyrobený z vysoko kvalitného ABS plastu, ktorý odolá poveternostným podmienkam.

 

NÁŠ TIP

Pre lepší efekt z času na čas havrana presuňte na iné miesto, tak aby si naň vtáky nezvykli.

 

VKUSNÝ DOPLNOK DO ZÁHRADY

Maketa havrana je štýlový a vkusný doplnok, ako ozvláštniť vašu záhradu. Každú návštevu ihneď upúta.

     
  • Obsahuje držiak s havranom
  • Šírka: 40 cm
  • Výška: 20 cm

 

NÁŠ TIP

ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ VTÁKOV S MODRÝM SVETLOM

odpudzovac-vtakov

Spoznajte tento výkonný ultrazvukový plašič, ktorý funguje ako dokonalý odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Za pomoci modernej technológie ultrazvukových signálov a špeciálneho modrého svetla s premenlivou frekvenciou bezhlučne a netoxicky odpudzuje vtáky.

 

 

REFLEXNÉ PÁSKY PROTI VTÁKOM

specialne-jedinecne-reflexne-pasky

Vyskúšajte špeciálne reflexné pásky proti lastovičkám, holubom, vrabcom, škorcom a iným vtákom a poľahky si ochránite úrodu vo vašej záhrade.

 

 

PLAŠIČ VTÁKOV SOKOL - MAKETA DRAVCA

maketa-dravca-plasic-vtakov

Účinná ochrana proti vtáctvu plastový sokol funguje ako odpudzovač holubov, škorcov, drozdov, lastovičiek a ďalších vtákov. Plašič vtáctva a holubov funguje na báze prirodzených inštinktov vtáctva, pretože sokol je ich prirodzeným nepriateľom. 

 

 

ZVUKOVÝ PLAŠIČ VTÁKOV S IMITÁCIOU DRAVCOV

zvukovy-plasic-vtakov-s-imitaciou-dravcov

Zvukový plašič vtákov je úžasnou pomôckou pre tých, ktorí potrebujú udržať vtákov mimo svojho dvora či záhrady. Už sa viac nemusíte pozerať na zničenú úrodu, ani na znečistený lak vášho auta. 

 

 

KVALITNÁ SIEŤ PROTI VTÁKOM - OCHRANNÁ

kvalitná sieť proti vtákom - ochranná

Spoznajte tieto kvalitné sieťky proti vtáctvu ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalších vtákmi.

 

 

PRAKTICKÉ HROTY PROTI VTÁKOM

hroty proti vtákom 

Spoznajte tieto kvalitné hroty proti vtákom, ktoré fungujú ako dokonalá mechanická zábrana pred holubmi, škorcami, drozdami, lastovičkami a ďalšími vtákmi. Pomáhajú aj proti kunám, mačkám a iným nežiaducim návštevníkom.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: