Očarujúci umelý brečtan

Kód: DS66287974
€22,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Vyskúšajte očarujúci umelý brečtan a vykúzlite si nádherné dekorácie priamo vo vašej domácnosti. Ľahko sa tvaruje, dokáže sa prispôsobiť akémukoľvek prostrediu a vyzerá veľmi prirodzene.

Vďaka dobrej manipulácii s umelým brečtanom na stenu si dokážete vytvoriť hustú dekoráciu z girlánd. Dobre sa tvaruje, každú girlandu môžete zostrihnúť na požadovanú dĺžku. Ak girlandy pospájate, vytvoríte nádhernú dlhú reťaz z umelého brečtanu.

Podmanivý umelý brečtan je ideálnou súčasťou každej luxusnej dekorácie. Je vhodný na svadobné, plesové a rôzne slávnostné dekorácie.

Unikátny umelý brečtan girlanda je trvácny, pretože je vyrobený z kvalitného materiálu. Môžete ho použiť v interiéri, ale aj v exteriéri. Nepotrebuje žiadnu starostlivosť.

Vyskúšajte použiť umelý brečtan girlandu doma, v kancelárii, v rôznych oficiálnych priestoroch ako sú mestský a obecný úrad, radnica, knižnica, škola, dom kultúry, divadlo, múzeum, pamätné izby a podobne. V okamihu vytvoríte vľúdnejšie, príjemnejšie a atraktívnejšie prostredie.


 

NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie očarujúceho umelého brečtanu za zvýhodnenú cenu. 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

PODMANIVÝ UMELÝ BREČTAN

Aj vám sa stalo, že ste vošli do reštaurácii, či hotela a okamžite vás očarila nádherná zelená dekorácia? Áno, tento umelý brečtan je podmanivým spôsobom dekorácie mnohých priestorov.

Teraz si budete môcť takúto výnimočnú krásu dopriať aj u vás doma. Stačí trošku fantázie, kreativity, alebo jednoducho použijete nápad, ktorý sa vám niekde veľmi páčil. Behom okamihu docielite zmenu interiéru vo vašej domácnosti.

 

umelý-brečtan

 

IDEÁLNY SPÔSOB DEKORÁCIE

 • Potrebujete oživiť tmavý kút vo vašom príbytku?
 • Chceli by ste si dopriať trošku zelene v miestnostiach, kde je tma a živým rastlinkám sa tam veľmi nedarí?
 • Zišlo by sa skryť popraskané steny?
 • Snažíte sa zatraktívniť dedinské múzea, pamätné domy alebo iné oficiálne priestory?

Nádherný umelý brečtan girlanda je ideálnym riešením pre každú podobnú situáciu. Manipulácia s umelým brečtanom je vynikajúca a dobre sa prispôsobí každému povrchu, či tvaru.

Tento umelý brečtan na stenu a iných priestorov pôsobí veľmi prirodzene.

 

AJ NA VONKAJŠIE POUŽITIE

Vysoká kvalita materiálu, z ktorého je umelý brečtan vyrobený, znamená, že ho môžete bez akýchkoľvek problémov použiť aj vonku. Je odolný všetkým poveternostným podmienkam. Môžete ho vystavovať:

 • slnku
 • dažďu
 • snehu

umely-brectan-na-stenu

 

LUXUSNÉ DEKORÁCIE

Očarujúci umelý brečtan je maximálne vhodný na všetky luxusné dekorácie. Nezaobíde sa bez neho žiadna svadobná dekorácia.

Pripravujete ples? Unikátny umelý brečtan v kombinácii s rôznymi kvetmi vytvorí nádherný luxusný dojem. Navyše práve tento umelý brečtan budete môcť použiť mnohokrát. Stačí k nemu zvoliť vždy inú farbu kvetov a vytvoríte pri každej príležitosti novú jedinečnú dekoráciu.

V súčasnosti sú veľmi moderné zásteny na fotografovanie hostí počas rôznych spoločenských akcií. Aj tu sa krásne vynímajú práve visiace girlandy umelého brečtanu.

 

AŽ 50 METROV GIRLANDY

Tento podmanivý umelý brečtan na stenu je dodávaný v počte 20-24 kusov girlándV jednom balení umelého brečtanu získate približne 50 metra girlandy.

 

PRISPÔSOBITEĽNÉ ROZMERY

Vzhľadom na to, že využiteľnosť tohto úžasného umelého brečtanu je skutočne veľmi široká, je potrebné, aby sa dal dokonalo prispôsobiť akýmkoľvek podmienkam a potrebám.

 • Každú girlandu môžete skrátiť odstrihnutím.
 • Ak potrebujete girlandu predĺžiť, jednoducho spojíte viacero kusov.

Takto dokážete vytvoriť buď hustejší efekt, ktorým zakryjete napríklad aj plot, alebo dlhý efekt, vďaka čomu dokonalo ozdobíte zábradlie.

 

BEZ ÚDRŽBOVÝ – STÁLE NÁDHERNÝ

Najväčšou výhodou tohto výnimočne nádherného umelého brečtanu je fakt, že nevyžaduje vôbec žiadnu údržbu. Nie je potrebné ho zalievať, nevyschne, nezhnije. Stačí si len vytvoriť nádherné dekorácie v interiéri, alebo exteriéri a užívať si jeho zelenú krásu.

 

brectan-na-plot

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • zelená farba
 • počet girlánd: 20-24
 • celková dĺžka: cca 50 m
 • hmotnosť: 386 g

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: